Edyta Górniak jest od kilku dni na ustach milionów Polaków. Artystka powiedziała ostatnio cos, co poruszyło całym krajem. Chodzi o pandemie koronawirusa.

Edyta Górniak na ustach Polaków. To zostanie zapamiętane na długo

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak

Edyta Górniak pokusiła się ostatnio o komentarz w sprawie pandemii koronawirusa. Zdaniem artystki w ogole go nie ma a w szpitalach zamiast chorych leżą statyści. Po tych słowach wypowiedzianych przez Górniak az zawrzało. Wielu nie pozostaje dłużnych i komentuje wypowiedz piosenkarki.

W dyskusje na temat słów Edyty Górniak włączają się niemalże wszyscy. Swoje zdania na ten temat wypowiadają Polacy z różnych środowisk. Głośnio jest o niej w show biznesie, kulturze, polityce i środowisku medycznym.

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej jest oburzony i prosi o to, by takie wypowiedzi były karane. Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Polaczek skomentował wypowiedz Edyty Gorniak drwiąc, ze oprócz statystów wśród nich są także wyśmienici aktorzy, który rewelacyjnie odgrywają role chorych, duszących się osób.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST