Wybory na Miss Nastolatek to dla wielu dziewczyn bez wątpienia jedna z najlepszych okazji, by zabłysnąć przed szerszym gronem i pokazać się z jak najlepszej strony - a w wyniku tego zaskarbić sobie miejsce wśród największych gwiazd polskiego show-biznesu. Tak swoją karierę zaczynała m.in. Julia Pietrucha. Kim okaże się być kolejna Miss?

Czy przed nastolatką stoi świetlana przyszłość?

W wyborach na Miss Nastolatek 2020 rywalizowały 24 uczestniczki z całej Polski. Najlepszą z nich okazała się jednak być 17-letnia Katarzyna Synowiec, która zdobyła koronę tegorocznej Miss.

Dziewczyna pochodzi z Drezdenka w województwie lubuskim. Uczy się nie tylko w zwykłym liceum, ale również w szkole muzycznej - nie kryje ona swojej pasji, jaką jest gra na fortepianie oraz śpiew, którymi zajmuje się od najmłodszych lat. Interesuje się również sportem i teatrem, a od niedawna także modelingiem.

Z uwagi na pandemię, ostatnie wybory Miss Nastolatek musiały odbyć się bez udziału publiczności - całe wydarzenie uświetnili jednak Dawid Kwiatkowski oraz Viki Gabor. Sama Kasia odebrała koronę Miss z rąk zeszłorocznej zwyciężczyni - Magdaleny Michalskiej.

Czy przed młodą dziewczyną stoi szansa na świetlaną przyszłość? W jaki sposób wykorzysta swoją okazję do zabłyśnięcia w świecie gwiazd? O tym być może przekonamy się już niebawem.

Zobacz także:Wdowa po Andrzeju Łapickim staje na nogi. Nikt nie spodziewał się takiego powrotu. Czym zajmuje się dziś Kamila Łapicka

Może cię zainteresować: Doda po raz kolejny zaskakuje fanów. Pokazała zdjęcie bez makijażu. Wielu wielbicieli nie miało pojęcia o tym, do czego się przyznała

Pisaliśmy również o: Łukasz Urbański wytknął Joannie Krupie pewną uciążliwą cechę. Ta nie pozostała dłużna. Co fryzjerowi najbardziej przeszkadza w celebrytce