Za kilka miesięcy minie już dziewięć lat od śmierci Andrzeja Łapickiego - uznanego polskiego aktora, który zmarł w 2012 roku w wieku 88 lat. Pomimo udanej kariery, to jego życie prywatne stanowiło dla mediów najgorętszy temat - pod koniec życia związał się on bowiem z kobietą młodszą o... 60 lat! Niestety, śmierć rozłączyła zakochanych a Kamila Łapicka pozostała na świecie z niczym. Niedługo po pogrzebie męża zniknęła również z życia publicznego.

Teraz jednak, po blisku dziewięciu latach nieobecności, kobieta postanowiła z przytupem powrócić do show-biznesu. Czym się zajmuje?

Jak wygląda życie Kamili Łapickiej?

Rzeczą, którą najbardziej łączyła z pozoru zupełnie różnych zakochanych, bez wątpienia było zamiłowanie do sztuki. Poznali się podczas wspólnej pracy dla miesięcznika "Teatr". Chociaż związek Andrzeja i Kamili wzbudzał mnóstwo kontrowersji wśród Polaków, to para zgodnie przyznawała, że ich relacja daje im prawdziwej energii do życia. Niestety, w 2012 roku ich szczęście zostało przerwane przez śmierć Łapickiego, której spodziewali się wszyscy oprócz niego samego oraz jego ukochanej.

Załamana wdowa przez krótki czas po śmierci męża próbowała swoich sił w pisaniu felietonów dla różnych magazynów, ale szybko porzuciła to zajęcie. Musiała jednak się z czegoś utrzymać - aktor, według pogłosek, nie zostawił jej bowiem niczego ze swego majątku.

Prawdziwą pasję Kamila odnalazła niedawno - zakładając bloga o adresie zteatru.pl, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat sztuki.

"Dziewczyna z Pragi. Teatrolog z wykształcenia. Wielbicielka współczesnego dramatu. Pasjonatka kultury iberyjskiej i żydowskiej" - pisze o sobie Łapicka.

Wdowa po aktorze zaznacza, iż prowadzenie bloga traktuje jako pasję, a nie biznes, a już z pewnością nie show. Jako, że interesuje się wszelkimi wydarzeniami kulturalnymi, postanowiła podzielić się swoją pasją z szerszym gronem. Do tej pory na jej stronie można znaleźć m.in. wywiady z różnorakimi artystami, wśród których znalazł się np. Grzegorz Damięcki.

Internauci trzymają kciuki za to, że pasja Kamili rozwinie się jeszcze bardziej i zaowocuje czymś naprawdę wyjątkowym!

Zobacz także: Brytyjczycy się tego nie spodziewali. W jaki sposób Meghan Markle i książę Harry złożyli życzenia urodzinowe księżnej Kate

Może cię zainteresować: Szykuje się kolejna wojna między Piotrem Żyłą a jego byłą żoną. Justyna uszczypliwie skomentowała zachowanie nowej partnerki skoczka

Pisaliśmy również o: Jaką matką była Agnieszka Osiecka? Córka pisarki wyznała całą prawdę. Niektóre wspomnienia są bardzo bolesne