Kate Middleton urodziła się 9 stycznia 1982 roku. Podobno jej największym marzeniem z dzieciństwa było, aby zostać księżniczką. Nic jednak nie zapowiadało, że dziewczynce uda się zmienić swój status społeczny w tak niepowtarzalny sposób.

Wychowywała się w bliźniaku Reading, jako najstrarsza z dzieci Carole i Michaela Middletonów, pracowników linii lotnicznych British Airways. Daleko było jej więc do zamku królewskiego.

Życie Kate Middelton zamieniło się w bajkę

Rodzice Kate Middeltone kilka lat po jej narodzinach zajęli się prowadzeniem rodzinnego biznesu Patry Pieces z gadżetami na imprezy okolicznościowe i tematyczne. To właśnie dzięki niemu stali się multimilionerami, a ich dzieci mogły liczyć na dobre wykształcenie.

Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com

W 2001 roku Kate udała się na studia na prestiżową uczelnię University of St Andrews w szkockim Fife. To właśnie tam poznała przyszłego następcę tronu, Williama. Początkowo Kate łączyła z nim jedynie przyjaźń, jednak w późniejszym czasie przerodziła się w uczucie.

16 listopada 2010 książę William oświadczył się Kate. Podczas romantycznej podróży do Keni otrzymała pierścionek jego zmarłej matki księżnej Diany. 29 kwietnia 2011 odbył się ich bajkowy ślub.

Kate Middelton obchodzi 39. urodziny

Czas leci niezmiernie szybko. Obecnie Kate Middelton jest przyszłą królową, szczęśliwą żoną i matką trójki uroczych dzieci - Georga, Charlotte i Louisa.

Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News
Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News

Z okazji 39. urodzin księżna otrzymała życzenia od osób z całego świata. Nie zapomniał o niej również brat jej męża- książę Harry. Wraz z żoną, Meghan Markle, wysłali do Kate bardzo osobiste życzenia i prezenty. Ten gest bardzo pozytywnie zaskoczył przyszłą królową.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO