Najnowsze informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Księżna Kate Middleton przed poznaniem księcia Williama miała wielu innych partnerów! Kto to był?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Księżna Kate Middleton jest zupełnym przeciwieństwem Diany Spencer – żona księcia Williama respektuje wszelkie przyjęte w rodzinie królewskiej zasady i konwenanse i uchodzi za kobietę pełną elegancji, klasy i wyrafinowania.

Ostatnio na jaw wypłynęły całkiem nowe, nieznane prędzej fakty o Kate Middleton. Chodzi o jej byłych partnerów. Z kim była związana?

Kate Middleton była w czterech związkach!

Przed poznaniem księcia Williama Kate Middleton była w trzech poważnych związkach. Byli to: Willem Marx – popularny brytyjski dziennikarz i prezenter telewizyjny, Henry Roopner oraz Rupert Finch – ceniony w Londynie radca prawny.

Czwartym – i obecnym – partnerem Kate Middleton jest książę William. Internauci są jednak zgodni co do jednego – każdy z mężczyzn był w jakimś stopniu podobny do Williama!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AGNIESZKA KACZOROWSKA OBAWIAŁA SIĘ O WAKACYJNE PLANY, ALE SPEŁNIŁA SWOJE MARZENIE. ROCZNICĘ ŚLUBU ŚWIĘTUJE W PRZEPIĘKNYM MIEJSCU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WSPANIAŁA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM RYŻU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNEGO Z NAJSŁYNNIEJSZYCH POLSKICH PISARZY NIE MA JUŻ POŚRÓD NAS. CZY JERZY PILCH PODCZAS SWOICH OSTATNICH DNI BYŁ SAMOTNY