Agnieszka Osiecka charakteryzowała się nie tylko znakomitym talentem artystycznym, ale także fantastyczną osobowością, która potrafiła przeciągać do siebie rzesze ludzi. Artystka miała wielu przyjaciół. Wśród nich znalazła się między innymi Krystyna Janda, Hanna Bakuła, Marek Hłasko czy Maryla Rodowicz.

Jaką matką była Agnieszka Osiecka?

Agnieszka Osiecka doczekała się jednego dziecka – córki Agaty. Była ona owocem miłości pisarki z Danielem Passentem. Okazuje się, że życie tej rodziny nie było lekkie i kolorowe.

Gdy Agata miała sześć lat, Agnieszka Osiecka opuściła swoją rodzinę, a wychowanie Agaty spadło na barki ojca.

Agata Passent wspomina, że było to bardzo trudne chwile zarówno dla niej, jak i dla ojca. Mężczyzna nie ukrywał swoich uczuć i był kompletnie załamany rozstaniem.

Dlaczego Agnieszka Osiecka uwielbiała kapelusze? Screen:Youtube
Dlaczego Agnieszka Osiecka uwielbiała kapelusze? Screen:Youtube
Dlaczego Agnieszka Osiecka uwielbiała kapelusze? Screen:Youtube

Jakiś czas później Agata odnowiła kontakt z matką, jednak już nigdy z nią nie zamieszkała. Gdy dziewczyna miała 10-11 lat Agnieszka Osiecka zaczęła coraz częściej sięgać po alkohol. Choroba alkoholowa z każdym dniem postępowała. Zaczynało się od niewinnych drinków ze znajomymi jednak później było dużo gorzej.

Córka pisarki wyznała całą prawdę

Agata Passent wspomina również, że matka potrafiła być jej dobrą przyjaciółką. Rozmawiały na wiele tematów, tworzyły razem wiersze.

Pamiętam szczere rozmowy o facetach, o miłości, seksie, antykoncepcji. (...) Ale o alkoholu nigdy nie mówiła

- zdradziła córka Agnieszki Osieckiej.

Córka Agnieszki Osieckiej. Źródło: youtube.com
Córka Agnieszki Osieckiej. Źródło: youtube.com
Córka Agnieszki Osieckiej. Źródło: youtube.com

Agata miło wspomina również ich wspólne wyjazdy nad morze, czy weekendy. Zanim Osiecka popadła w chorobę alkoholową była akceptującą i wspierającą mamą.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO