Julii Wieniawy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka zaczynała od roli w serialu „Rodzinka.pl” u boku Adama Zdrójkowskiego. Trzeba przyznać, że aktorka mocno pracuje na swoje nazwisko.

Zarobki Julii Wieniawy zwalają z nóg

Julia Wieniawa ma dopiero 22 lata. Swoimi osiągnięciami zachwyca wszystkich, odniosła ogromny sukces. O tym, jak bardzo jest lubiana, świadczy choćby fakt, że udało jej się zebrać już ponad 1 milion fanów na Instagramowym profilu, na którym dzieli się swoimi zdjęciami i przeżyciami.

Julia Wieniawa obecna jest już niemal wszędzie – w filmach, serialach, reklamach, na ściankach, a nawet w muzyce. Pojawiła się także jako gwiazda promująca badania cytologiczne.

Julia Wieniawa. Źródło: youtube.com
Julia Wieniawa. Źródło: youtube.com
Julia Wieniawa. Źródło: youtube.com

Jednak mimo wszystko aktorka ostrożnie dobiera współprace. Jak sama wyznała, nie przyjmuje każdej roli filmowej oraz nie akceptuje wszystkich propozycji od różnych marek.

Te kwoty są naprawdę zawrotne

Dzięki tej selekcji, firmy są w stanie zapłacić sporo pieniędzy za współpracę z Julią Wieniawą. Jak informuje „Flesz”, miesięczna wypłaty aktorki wynosi od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Za umieszczenie postu na Instagramie Wieniawa dostaje 20-30 tysięcy złotych, natomiast za udział w imprezie branżowej nawet 50 tysięcy złotych.

Ponadto jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, ma aż trzy mieszkania, które są dla niej dobrą i stabilną inwestycją. Pierwsze z nich kupiła w wieku 18 lat.

Obecnie Julia Wieniawa jest ustabilizowana finansowo, dlatego ma zamiar ryzykować i dobrze się przy tym bawić. Jakiś czas temu wystartowała z marka kosmetyczną i marką odzieży sportowej.

Trzeba przyznać, że aktorka całkiem dobrze zarabia. Oprócz tego trzeba dodać środki, które dostaje za role w serialach i filmach.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO