Każdy z nas ma już dość pandemii koronawirusa. Na szczescie jest ktoś, kto wreszcie potrafi powiedzieć, kiedy to się skończy!!

Jasnowidz z Człuchowa wie, kiedy skończy się pandemia koronawirusa

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich wizjonerów. Mężczyzna często angażuje się w zadania, w których potrzebna jest pomoc w odnalezieniu zaginionych.
Jasnowidz z Człuchowa słynie także z wizji dotyczących praktycznie wszystkiego tego, co dzieje się na świecie ;) Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji, jaka ma miejsce w polskiej i światowej polityce oraz gospodarce. Postanowił zabrać glos w sprawie pandemii koronawirusa. Czy wie kiedy się skończy?
Jak zauważył Jackowski sytucja na świecie jest niepokojąca. Wśród ludzi przeważają nastroje zwątpienia i coraz więcej z nas uznaje, że pandemia ma drugie dno. Jak przekonuje jasnowidz coś jest na rzeczy. Politycy europejscy jak i polscy wiedzą, że nadchodzą zmiany a wirus miał być tylko przykrywką. Niestety plan nie idzie zgodnie z ich założeniami, ludzie zaczynają budzić się z letargu i wiedzą, że pandemia jest kłamstwem. To przeraża polityków i opóźnia ich plan. Jak mówi Jackowski nie mogą zbyt długo trzymać nas na uwięzi. Najpawdopodobniej chwilowo lub częściowo odpuszczą realizację i zaczną znosić niektóre z obostrzeń. Niestety nie będzie to koniec gry. Jak twierdzi Jckowski wszystko ma związek z Bliskim Wschodem.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO