Anna Lewandowska dziś znana jest jako trenerka personalna, businesswoman oraz żona Roberta Lewandowskiego i mama dwóch córek, Klary i Laury. Okazuje się jednak, że jej życie nie zawsze wyglądało tak, jak obecnie – doświadczyła wcześniej bólu i cierpienia, nie zawsze była szczęśliwa.

Źródłem problemów Anny Lewandowskiej w przeszłości była sytuacja rodzinna. Jak informuje Super Express, miała ona problemy z… tatą, który bardzo skrzywdził najbliższych. Co takiego wydarzyło się w rodzinie trenerki?

Anna Lewandowska ma za sobą trudną przeszłość

Jedna z najsłynniejszych polskich trenerek personalnych nie mówi głośno o tym, co spotkało ją kiedyś, ale prawda w końcu musiała ujrzeć światło dzienne. Jeszcze jako dziecko Ania i jej rodzice świetnie się dogadywali, tworzyli zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Jednak nagle tata trenerki, Bogdan Stachurski, bardzo skrzywdził wszystkich bliskich. Znienacka podjął decyzję o odejściu. Ania była jeszcze dzieckiem. Teraz stara się o tym nie myśleć, ale czasami zbiera jej się na wspomnienia. Łzy same cisną się do oczu.

Anna Lewandowska do teraz nie jest w stanie w pełni wybaczyć ojcu. Wie jednak, że zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc mamy – Marii Stachurskiej. To ona była jej ostoją, gdy w wieku 12 lat musiała pogodzić się z odejściem taty.

Żona Roberta Lewandowskiego wkraczała w nastoletnie życie, gdy jej ojciec opuścił bliskich. Wyznała, że wtedy zaczęły się poważne problemy finansowe rodziny. Teraz uważa jednak, że dzięki tym dramatycznym wydarzeniom stała się silniejsza.

Podobno Anna Lewandowska nie potrafi pogodzić się z tym, co zrobił jej ojciec. Bogdan Stachurski nie otrzymał zaproszenia na jej ślub i nigdy nie widział swoich wnuczek, Laury i Klary.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

O tym się mówi w Polsce: OJCIEC ANDRZEJA DUDY SKOMENTOWAŁ ZACHOWANIE GWIAZD ZASZCZEPIONYCH POZA KOLEJNOŚCIĄ. CO POWIEDZIAŁ PROF. JAN TADEUSZ DUDA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO