W ostatnim czasie najbardziej rozpoznawalnym i budzącym zainteresowanie sportowcem jest Kamil Stoch. Skoczek przyćmił samego Roberta Lewandowskiego. Wszystko za sprawa swoich rewelacyjnych wyników. Jest szansa, że skoczek pokona samego Adama Małysza.

Kamil Stoch i jego ukochana tworzą zgraną parę

Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT

Bez wątpienia ten sezon należy do polskiego skoczka. Kamil Stoch jest w rewelacyjnej formie. Sportowiec odnosi gigantyczne sukcesy. Polacy coraz częściej doceniają polskiego skoczka. W ubiegły weekend Kamil Stoch znalazł się w pierwszej trojce najlepszych polskich sportowców. Skoczek zajął trzecie miejsce w plebiscycie Gali Mistrzów Sportu.
Choć początek sezonu nie był dla Kamila rewelacyjny skoczek bardzo szybko poprawił swoje wyniki. Podczas Turnieju Czterech Skoczni Stoch odniósł zwycięstwo po raz 39. Oznacza to, ze na jego koncie znajduje się tyle samo wygranych co u Adama Małysza.
Sukces Kamila Stocha sprawia, że skoczek jest aktualnie najbardziej rozchwytywanym sportowcem w kraju. Co za tym idzie udziela bardzo wielu wywiadów. Podczas jednego z nich zadzwonił mu telefon. Była to jego żona Ewa.
Kamil bez zastanowienia odebrał telefon od żony. Niektórzy odrzuciliby połączenie tłumacząc, że nie moga aktualne rozmawiać. Skoczek postanowił odebrać i z czułością w głosie powiaomić żonę o tym, że jest zajęty. Kamil wytłumaczył dziennikarzom, że musiał odebrać telefon, bo dzwoniła żona. Widać, kto jest najważniejszy w jego życiu.

Ewa Bilan-Stoch/ Youtube
Ewa Bilan-Stoch/ Youtube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

O tym się mówi w Polsce: OJCIEC ANDRZEJA DUDY SKOMENTOWAŁ ZACHOWANIE GWIAZD ZASZCZEPIONYCH POZA KOLEJNOŚCIĄ. CO POWIEDZIAŁ PROF. JAN TADEUSZ DUDA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO