Marcin Miller od lat pozostaje jednym z najsłynniejszych muzyków disco polo w całym kraju. Lider zespołu Boys zjednał sobie tłumy słuchaczy, jednak to nie wystarcza, by przeżyć kolejne ciężkie miesiące bez pracy.

Marcin Miller znalazł nowe źródło dochodu

Obecna sytuacja trudna jest dla przedstawicieli wielu branż. Dotyka nie tylko „przeciętnego Kowalskiego”, ale także osoby znane i popularne, które niegdyś zarabiały naprawdę duże pieniądze.

Koronawirus mocno daje się we znaki m.in. artystom. Właśnie dlatego dziś 51-letni Marcin Miller, który nagle stracił źródło dochodu, musiał wymyślić inny sposób na życie. Super Express przyjrzał się temu, czym zajął się muzyk.

Marcin Miller z zespołem Boys mogą liczyć tylko na pojedyncze występy w telewizji, już od roku nie mogą grać koncertów. Nauczony doświadczeniem lider grupy disco polo postanowił zabezpieczyć siebie i bliskich.

Niegdyś miał problemy – doświadczył biedy, miał już własną rodzinę i musiał ją utrzymać. Gdy tylko udało mu się ustabilizować sytuację finansową, zaczął inwestować, m.in. w markę odzieżową. Aktualnie jest właścicielem agencji koncertowej, która jednak nie zarabia przez obecną sytuację.

Właśnie dlatego Marcin Miller postanowił kupić koparkę, co też uczynił jeszcze w grudniu. Przyznał, że ma pomysł na biznes – „budowlanka idzie”. Ujawnił, że będzie wypożyczał sprzęt remontowo-budowlany.

Gwiazdor tłumaczył, że był przygotowany na scenariusz, w którym muzyka nie wystarczy, by przeżyć. Dlatego czynił inwestycje w innych kierunkach. Dodał jednak, że – całe szczęście – „zawsze był zapobiegawczy” i ma spore oszczędności oraz pomysł na nowy biznes. Dodał także, że nawet kolejny sezon bez koncertów jest mu niestraszny, gdyż zadbał o zabezpieczenie finansowe.

Tłumaczył także, że otrzymuje również spore tantiemy z ZAiKSu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

O tym się mówi w Polsce: OJCIEC ANDRZEJA DUDY SKOMENTOWAŁ ZACHOWANIE GWIAZD ZASZCZEPIONYCH POZA KOLEJNOŚCIĄ. CO POWIEDZIAŁ PROF. JAN TADEUSZ DUDA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO