Artur Sargsyan zwycięzca „Hotel Paradise” jest zakochany. Uczestnik ostatniej edycji show pokazał ukochaną na Instagramie. Pasują do siebie?

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan razem z Atą Postek doszli do finału. Para nie zdecydowałą się na kontynuowanie znajomosci poza programem. Na szczescie zarowno Ata jak i Artur odnalezli swoje drugie połówki. Artur pochwalił się zdjeciem z ukochaną na Instagramie. To śliczna blondynka!
Jak zdradza Jastrząb Post zarówno Agata jak i Artur wyrażają się o sobie niezwykle ciepło. W programie połączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Jakie relacje łączą ich teraz?
Agata zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące ich relacji. Jak powiedziała niczego nie oczekiwała od Artura i nie naciskała na niego zbyt mocno. Zdawała sobie sprawę z tego, że to program rozrywkowy a Artur jest młodym chłopakiem... Teraz łączy ich przyjaźń.
Podobnie na temat ich relacji wypowiada sie Artur. Jak twierdzi program dał mu coś więcej niż popularność i dobrą zabawę. Dał mu przyjaciółkę, którą bez wahania jest Ata.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

O tym się mówi w Polsce: OJCIEC ANDRZEJA DUDY SKOMENTOWAŁ ZACHOWANIE GWIAZD ZASZCZEPIONYCH POZA KOLEJNOŚCIĄ. CO POWIEDZIAŁ PROF. JAN TADEUSZ DUDA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO