"Kogel Mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii. Filmz 1988 roku w reżyserii Romana Załuskiego cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że w 2019 roku powstała jego trzecia część "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Co słychać u Piotrusia z kultowego filmu ”Kogel-mogel”?

Choć, po pojawieniu się w kinie nowej wersji kultowej komedii krytyków nie brakowało, okazało się, że produkcja była jedną z najczęściej oglądanych filmów w ubiegłym roku. Taki wynik zaskoczył twórców, którzy zdecydowali, że podejmą się wyzwania stworzenia czwartej części zabawnego filmu.

Ilona Łepkowska nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat produkcji. Wspomniała jedynie, że przez koronawirusa zdjęcia do filmu trwały jedynie miesiąc. Póki co producenci starają się aby film mógł ukazać się terminowo, czyli 6 stycznia 2021 roku.

Kogel - mogel. Źródło: youtube.com
Kogel - mogel. Źródło: youtube.com
Kogel - mogel. Źródło: youtube.com

Zapewne każdy pamięta Piotrusia Piotrusiem z kultowego filmu ”Kogel-mogel”. Chłopiec był niezłym urwisem i spodobał się widzom.

Nikt się nie spodziewał, że tak będzie wyglądać jego przyszłość

W postać Piotrusia w filmie „Kogel-mogel” wcielił się Maciej Koterski. Jak podaje Super Express, jest on kuzynem znanego aktora Michała „Miśka” Koterskiego.

Mogłoby się wydawać, że kultowa produkcja otworzy filmowemu Piotrusiowi drogę do wielkiej kariery. Tak jednak nie było.

Kogel - mogel. Źródło: youtube.com
Kogel - mogel. Źródło: youtube.com
Kogel - mogel. Źródło: youtube.com

Portal se.pl ujawnił co się dzieje z popularnym z lat 80. chłopcem. Okazuje się, że Maciej wyjechał do Wielkiej Brytanii i kompletnie odciął się od show-biznesu. Nie próbował swoich sił w aktorstwie, a rola w „Koglu-moglu” była dla niego jedynie przyjemną przygodą. Ponadto mężczyzna znalazł miłość życia, piękną Ewelinę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO