Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszej publiczności jako sympatyczna Bożenka z „Klanu”. Najpierw dorastała na oczach telewidzów, potem zarażała innych swoją pasją – tańcem. Następnie na tapet wzięto życie uczuciowe aktorki, które było dość skomplikowane.

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli matki i żony

Obecnie jednak Agnieszka Kaczorowska może pochwalić się posiadaniem rodziny i widać, że świetnie odnajduje się w roli żony i mamy. Jej mężem jest Maciej Pela, para ma także córeczkę, Emilkę.

Agnieszka Kaczorowska wcale nie ukrywa, iż marzy jej się rodzeństwo dla Emilki. Dodała jednak, że nie zamierza stawiać na spontaniczne działanie, a zaplanować posiadanie kolejnej pociechy.

Do sieci trafiły nieopublikowane zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska opublikowała, nieznane dotąd, zdjęcia ze swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Okazuje się, że gwiazda miała jeszcze jedną białą suknię.

Pierwszą zaprojektowała Viola Piekut, a jej efekt mogliśmy podziwiać świeżo po ślubie aktorki.

Drugą kreację Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała na przyjęciu weselnym. Była to krótsza biała suknia z ozdobnymi piórkami.

Trzecią zwiewną sukienkę z odsłoniętymi plecami, Agnieszka Kaczorowska pokazała dopiero teraz! Gwiazda pozowała w niej na pięknej zielonej polanie.

Trzeba przyznać, że wszystkich kreacjach Agnieszka prezentowała zjawiskowo. Która podobała Wam się najbardziej?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO