Dorota Szelągowska pochwaliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu wyjątkowym przyjęciem. Z okazji dekoratorka wnętrz urządziła swojej córeczce Wandzie wspaniałą urodzinową imprezę. Dziewczynka skończyła ostatnio trzy lata.

Dorota Szelągowska pokazała jak wyglądały urodziny jej córeczki

Choć przyjęcie odbyło się w kameralnym gronie, nie zabrakło różowych balonów, pysznych smakołyków, trąbek, czy wspaniałego tortu. Urodzinowy tort zrobił bowiem największe wrażenie na gościach.

Mały słodki tort, który był zrobiony jedynie dla solenizantki i czterech koleżanek, był ozdobiony trzema dinozaurami, małymi kwiatuszkami i napisem: „Wandzia ma trzy lata!”. Oprócz tego na stole znalazły się babeczki i inne słodkości.

Dorota Szelągowska przechodzi bardzo trudne chwile

Trzeba przyznać, że przyjęcie małej Wandzi wyglądało naprawdę uroczo. Pewnie przygotowania do imprezy były odskocznią dla Doroty Szelągowskiej, która ostatnio nie ma dobrej passy.

Niedawno media obiegła informacja, że Dorota Szelągowska wystąpiła z pozwem rozwodowym. Choć przed kamerami Dorota wydaje się pełna energii i optymizmu, mocno przeżywa kolejny zawód miłosny.

W tych trudnych chwilach gwiazda TVN może liczyć na wsparcie swojej mamy, pisarki Katarzyny Grocholi, która wierzy, że córce uda się wreszcie znaleźć szczęście.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO