Jak podaje portal "Pomponik", Dorota Szelągowska jest w trakcie rozwodu ze swoim trzecim mężem, Michałem Wawro. Para dwa lata temu przywitała na świecie córeczkę Wandę. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i lada moment spotkają się na pierwszej sprawie rozwodowej. Uwielbiana przez widzów prezenterka nie traci jednak nadziei, że uda się jej jeszcze znaleźć miłość do grobowej deski.

Dorota Szelągowska się rozwodzi

To miała być miłość na całe życie, niestety stało się inaczej. Dorota Szelągowska po raz trzeci musi układać swoje życie od nowa, kończąc kolejne nieudane małżeństwo. Pierwszy ślub gwiazda TVN wzięła będąc bardzo młodą osobą. Niestety związek rozpadł się tuż po narodzinach wspólnego syna pary, Antoniego (19 l.).

Kolejnym mężczyzną, który zdobył serce Doroty Szelągowskiej był Adam Sztaba. Ich związek zakończył się po 11 latach, niedługo po tym, jak został sformalizowany. Gwiazda TVN przyznała, że zdecydowali się pobrać, żeby ratować swój związek. Niestety to nie pomogło.

Niedługo potem serce Doroty Szelągowskiej sradł Michał Wawro. Para zdecydowała się na sekretny ślub z udziałem zaledwie czterech osób. Rok później na świecie pojawiła się Wandzia. Niestety i ta relacja zakończyła się jak dwie poprzednie, zaledwie po trzech latach bycia razem.

Niedawno media obiegła informacja, że Dorota Szelągowska wystąpiła z pozwem rozwodowym. I choć przed kamerami Dorota wydaje się pełna energii i optymizmu, mocno przeżywa kolejny zawód miłosny. W tych trudnych chwilach gwiazda TVN może liczyć na wsparcie swojej mamy, pisarki Katarzyny Grocholi, która wierzy, że córce uda się wreszcie znaleźć szczęście.

Myślicie, że Dorota Szelągowska wreszcie znajdzie prawdziwą miłość?

To też może cię zainteresować: Najnowsze zdjęcia Jarosława Bieniuka potwierdzają pogłoski. Wdowiec po Annie Przybylskiej w końcu ujawnił całą prawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Lewandowska zaskoczyła uroczymi zdjęciami. Gwiazda świetnie bawi się na sankach w towarzystwie ukochanych córeczek. W kogo wdała się Klara

O tym się mówi: Ksiądz zaprezentował cennik za kolędę. Wierni są zniesmaczeni, stawki duchownego zwalają z nóg