Anna Lewandowska jest od dawna bardzo aktywna w mediach społecznościowych i bardzo często dzieli się z fanami i obserwatorami materiałami dokumentującymi swoje życie prywatne.

Choć strzeże wizerunek swoich córek to na zdjęciach można zobaczyć, jak dziewczynki niesamowicie są z nią związane. Niedawno Anna Lewandowska postanowiła opublikować zdjęcia z zimowego spaceru, na który udała się wraz z córeczkami. Klara i Laura doskonale bawiły się na sankach!

Żona Roberta Lewandowskiego jest bez wątpienia jedną z najważniejszych polskich influencerek, trenerek i blogerek. Ku radości swoich fanów gwiazda bardzo często publikuje w sieci swoje zdjęcia i nie unika pokazywania prywaty.

Coraz chętniej zamieszcza również zdjęcia w towarzystwie córek, starszej Klary i maleńkiej Laury. Choć do tej pory stara się chronić wizerunek swoich córek to zrobiła wyjątek. Na nowych zdjęciach można zobaczyć, jak wygląda Klara! Bardziej podobna do mamy czy taty?

Anna Lewandowska pokazała córki na Instagramie podczas zimowej zabawy na śniegu. Do kogo bardziej podobna jest Klara?

Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć Annę Lewandowską z córkami podczas zimowego spaceru. Świetne warunki pozwoliły na zabawę na sankach. Na jednym ze zdjęć można zobaczyć twarz Klary z profilu. Dziewczynka trzyma na kolanach swoją młodszą siostrzyczkę.

Fani nie szczędzą Annie Lewandowskiej komplementów, a jej profil niemal zalały pozytywne komentarze. Wielu internautów jest przekonanych, że mała Klara to „cała mama”! Faktycznie starsza córka Lewandowskich jest bardziej podobna do Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska/Instagram
Anna Lewandowska/Instagram
Anna Lewandowska/Instagram

Jak informował portal "Życie": SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pisaliśmy również o: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA