Jarosław Bieniuk, wdowiec po Annie Przybylskiej, obecnie ma interesujące życie. Trzeba przyznać, że w sferze uczuciowej nie ma u niego nudy. 41-letni piłkarz zaprezentował światu kolejną wybrankę!

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcia z wyjazdu

Pomponik donosi, że obecnie Jarosław Bieniuk oraz jego najnowsza towarzyszka zdecydowali się na wyjazd do Szwajcarii. Jako że dzieci mężczyzny mają obecnie ferie, postanowili zabrać pociechy ze sobą, by mogły doświadczyć śnieżnej aury i popróbować sportów zimowych (co przy zamkniętych stokach oraz hotelach w Polsce jest niestety niewykonalne).

Na jednym z najnowszych zdjęć postanowił po raz pierwszy zaprezentować swoją nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. Internauci wciąż są w szoku, że rozstał się z ciężarną wówczas Martyną Gliwińską i po tak niedługim czasie znalazł szczęście u boku kolejnej kobiety.

Jarosław Bieniuk. Źródło: Instagram jaretpalmer
Jarosław Bieniuk. Źródło: Instagram jaretpalmer

Na początku Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa nie ujawniali się jako para, jednak z czasem przestali unikać wstawiania wspólnych fotek. Co ciekawe, nowa partnerka wdowca po Annie Przybylskiej spędziła święta z nim i jego najbliższymi.

Mówi się, że modelka oraz córka Jarosława Bieniuka, Oliwia, zapałały do siebie sympatią. Z pewnością mają czas na spędzenie go razem – okazji nie brakuje, bo choć święta już za nami, wyjazd w góry na ferie sprzyja pielęgnowaniu relacji.

Jarosław Bieniuk. Źródło: Instagram jaretpalmer
Jarosław Bieniuk. Źródło: Instagram jaretpalmer

Jarosław Bieniuk pokazał pierwszą wspólną fotkę z dziećmi i nową partnerką. Myślicie, że tym razem jego związek to coś poważnego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY