Osiągnięcie syna Piotra Kraśko wprawiło rodzinę w nie lada dumę. Okazuje się, że utalentowany chłopak otrzymał ogromne wyróżnienie i spełnia marzenia swojej mamy. O co chodzi?

Wspaniałe wieści w rodzinie Piotra Kraśko

Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko są miłośnikami koni. Ich miłość narodziła się właśnie na lekcjach jeździectwa. Rodzina Karoliny od lat prowadzi stajnię, a do tego od pokoleń osiągają sukcesy w tym sporcie.

Piotr Kraśko z żoną. Źródło: youtube.com
Piotr Kraśko z żoną. Źródło: youtube.com
Piotr Kraśko z żoną. Źródło: youtube.com

Jak się okazuje, pasję tą podziela również syn Piotra Kraśko – Konstanty. Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła pochwalić się na Instagramie niebywałym sukcesem, jaki właśnie w młodym wieku osiągnął chłopak. Jak poinformowała dumna mama, 13-letni Konstanty otrzymał powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej na przyszłoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy.

Syn prezentera TVN otrzymał ogromne wyróżnienie

Jest to dla Karoliny niezwykle ważne wydarzenie, tym bardziej, że w młodości sama trenowała jeździectwo. Jak przyznaje żona prezentera TVN, był to najlepszy prezent, jaki jej rodzina mogła dostać na święta.

Mistrzostwa, w których weźmie udział Konstanty Kraśko, będą miały miejsce już za pół roku, w mieście Vilamoura w Portugalii. Oznacza to, że młody 13-letni chłopak ma zaledwie kilka miesięcy na solidne przygotowanie się do nich.

Nie ulega jednak wątpliwości, iż jest on niezwykle utalentowany i przyniesie swoim rodzicom jeszcze wiele powodów do dumy. Kto wie, może nawet zrobi międzynarodową karierę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO