Kamil Stoch to obecnie jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec osiągający kolejne sukcesy mocno skupia się na ciężkiej pracy.

Nie samą pracą jednak żyje – Plotek zauważa, że udaje mu się znaleźć nieco czasu na pozostałe pasje. Czym się interesuje?

Kamil Stoch i jego hobby

Kamil Stoch dopiero co został zwycięzcą w Turnieju Czterech Skoczni, jest to zresztą jego trzecia wygrana, dzięki której plasuje się obecnie na czwartej lokacie w klasyfikacji generalnej.

Z tej okazji opinia publiczna nie tylko z Polski, ale również z całego świata przygląda się tak sportowym dokonaniom skoczka, jak i jego życiu prywatnemu. Niebawem Kamil Stoch wróci do żony i będzie miał nieco czasu wolnego.

Kamil Stoch. Źródło: Youtube QBreakTV
Kamil Stoch. Źródło: Youtube QBreakTV

Co zrobi z tym czasem? Czym w ogóle zajmuje się, gdy nie skacze? Okazuje się, że można się dowiedzieć z social mediów nie tylko samego Stocha, ale także jego małżonki, Ewy, którzy chętnie to pokazują.

Para z przyjemnością podróżuje – im dalej, tym lepiej. Nie uświadczymy u nich skandali, które pozwoliłyby im dostać się na pierwsze strony gazet, ale Kamil osiąga to swoimi sukcesami w skokach.

W wolnym czasie para chętnie wyjeżdża w egzotyczne miejsca. Przykładowe destynacje to m.in. odwiedzenie dalekich zakątków Afryki oraz Meksyku czy dużych europejskich miast – taką wycieczkę zafundowali sobie na rocznicę ślubu.

Kamil Stoch. Źródło: Youtube xMaciek
Kamil Stoch. Źródło: Youtube xMaciek

To nie wszystkie pasje Kamila i Ewy Stochów. Lubią również jeździć na koncerty, m.in. Aerosmith czy Michaela Buble.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi w Polsce: MINISTERSTWO POTWIERDZIŁO DONIESIENIA. MOWA O REKOMPENSACIE FINANSOWEJ W WYSOKOŚCI 80 PROCENT. WICESZEF RESORTU ZDRADZIŁ WSZELKIE SZCZEGÓŁY

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY OBCHODZI OKRĄGŁE URODZINY! WOKALISTA WZNIÓSŁ ZASKAKUJĄCY TOAST. MÓWI O PARTIACH POLITYCZNYCH. WŚRÓD GOŚCI NERGAL I MAJKA JEŻOWSKA