Krystyna Janda w ostatnim czasie przechodzi trudny okres. Wszystko zaczęło się od zaszczepienia bez kolejki. 69-letnia aktorka nie przypuszczała, że spadnie na nią taki gniew ogółu społeczeństwa, gdy zostanie „ambasadorką akcji” i będzie jedną z pierwszych szczepionych w terminie przeznaczonym jedynie dla medyków (z których nie wszyscy otrzymali panaceum na COVID-19).

Nie jest ona jedyną osobą, która zaszczepiła się poza kolejką. Wśród innych znanych nazwisk wymienia się m.in. Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak, Radosława Pazurę, Leszka Millera i Wiktora Zborowskiego.

Krystyna Janda. Źródło: Youtube TVN Series
Krystyna Janda. Źródło: Youtube TVN Series

Krystyna Janda po raz kolejny zaliczyła wpadkę dotyczącą szczepień

Teraz osoby o znanych nazwiskach gęsto tłumaczą się z tego, czemu skorzystały ze szczepienia się w terminie przeznaczonym tylko dla medyków. Ciężko jest jednak wybronić się przed opiniami społeczeństwa, które ma za złe osobom, które wykorzystały znane nazwiska do wspomnianych działań.

Super Express zauważa, że Krystyna Janda w końcu chciała wyjaśnić sprawę. Opowiedziała na wizji, że rektor WUM otrzymał od niej listę „kolegów”, którzy przyjęli propozycję bycia „ambasadorami szczepień”, wspomniała również, że pierwsze dawki mieli otrzymać w połowie lutego.

Krystyna Janda. Źródło: Youtube Onet Rano
Krystyna Janda. Źródło: Youtube Onet Rano

Jednak zaledwie dzień później aktorka wszystko odkręcała. Zamieściła w sieci wpis, w którym przeprasza rektora WUM, Zbigniewa Gacionga, za „nieprecyzyjną wypowiedź”, a także zauważa, że swoimi słowami „wprowadziła w błąd opinię publiczną”. O co dokładnie chodziło?

Teraz Krystyna Janda twierdzi, że lista aktorów, którą przekazała prof. Gaciongowi, była „listą osób już zaszczepionych”.

Wygląda na to, że trudno jej będzie odbudować zaufanie Polaków, szczególnie po kolejnych wpadkach…

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY