W dalszym ciągu nie cichnie burza po tzw. aferze szczepionkowej. Chodzi rzecz jasna o sytuację, która miała miejsce tuż po tym, gdy pierwsze szczepionki na koronawirusa dotarły do Polski.

Przypomnijmy – przybyły one do kraju z przeznaczeniem dla medyków. Pierwsze dawki mieli otrzymać pracownicy służby zdrowia, którzy są szczególnie narażeni na zarażenie koronawirusem ze względu na kontakt z chorymi.

Tymczasem jednak wielu medyków nie otrzymało swoich dawek, a dostali je… aktorzy oraz osoby o znanych nazwiskach. W dalszym ciągu nie wiadomo, czym dokładnie było to spowodowane. Co ciekawe, wersje samych zaszczepionych są różne.

Dorota Chotecka wydała oświadczenie

Jednym z zaszczepionych jest Radosław Pazura. Jak zauważa Pomponik, „grupa Krystyny Jandy” wykorzystała możliwość szczepienia bez kolejki, wtedy, gdy powinno się szczepić jedynie medyków.

Radosław Pazura postanowił odnieść się do sprawy jako jeden ze „szczęśliwców”. Twierdzi, że nie czuje, by wszedł przed kolejkę, a „wręcz przeciwnie”. Uważa się on za ambasadora szczepień i absolutnie nie żałuje swojej decyzji, a jedynie dziwi się reakcji, jakie wywołała jego „promocja szczepień”.

Oświadczenie wydała także jego żona, Dorota Chotecka, która twierdzi, że jej mąż „nie zabiegał” o zaszczepienie się i nikomu nie załatwiał dawki ani nie zabrał nikomu kolejki. Twierdzi, że wina leży po stronie uniwersytetu, i publikuje rozmowę Radosława Pazury z osobą, która dziękowała mu, że został „ambasadorem szczepień w WUM”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY