Nie da się ukryć, że Anna Dymna pozostaje jedną z najbardziej lubianych i popularnych aktorek w Polsce, a jej działalność charytatywna spotyka się dużym pozytywnym odzewem społeczeństwa.

Jednak życie w ostatnim czasie nie oszczędzało Anny Dymnej – do szpitala z powodu zakażenia koronawirusa i ciężkiego przebiegu COVId-19 trafił jej ukochany mąż.

Lekarze dzielnie walczyli o życie męża aktorki przez dwa tygodnie. Wszystko skończyło się dobrze, a Krzysztof Orzechowski jest już w domu z ukochaną żoną. To jednak nie jedyne bardzo pozytywne wieści dla aktorki. Anna Dymna ma wielkie powody do radości! Na to czekała aż dziesięć lat!

Anna Dymna ma wielką niespodziankę! Na taką okazję czekała aż dziesięć lat. Wielka gratka dla fanów aktorki

Chwilę przed Bożym Narodzeniem Anna Dymna przekazałą za pośrednictwem Facebooka informacje o stanie zdrowia swojego ukochanego męża, Krzysztofa Orzechowskiego. Udało się mu wrócić do domu po długiej walce z COVID-19.

Aktorka podziękowała za moc ciepłych słów i wsparcie od bliskich, przyjaciół i fanów.

To jednak nie jedyne dobre wiadomości dla aktorki. Jak przekazał serwis „Super Express” po świętach na platformie Player zadebiutował nowy serial „Nieobecni”, w którym występuje właśnie Anna Dymna. Twórcy inspirowali się prawdziwymi wydarzeniami związanymi z najgłośniejszymi zaginięciami osób w Polsce w ostatnich latach.

Anna Dymna gra w serialu Zośkę, ciotkę głównej bohaterki, Mili Gajdy (Justyna Wasilewska), która jest znaną tancerka i powraca do rodzinnego Kasprowa na Boże Narodzenie.

Szybko odkrywa, że jej bliscy zaginęli w nieznanych okolicznościach.

Dla aktorki udział w serialu do powrót na szklany ekran po dziesięciu latach. Ostatni raz mogliśmy ją podziwiać w „Licencji na wychowanie" w TVP2.

Anna Dymna/Youtube @audioteka
Anna Dymna/Youtube @audioteka
Anna Dymna/Youtube @audioteka

Jak informował portal "Życie": SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pisaliśmy również o: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA