Jak informuje portal Świat Seriali, Magdalena Zawadzka w bardzo młodym wieku wyszła za Wiesława Rutowicza – operatora filmowego. Okazało się jednak, że po pewnym czasie postanowiła poszukać swojego szczęścia u boku innego mężczyzny!

Aktorka była bardzo zakochana!

Magdalena Zawadzka zagrała w filmie „Pan Wołodyjowski” oraz „Przygody Pana Michała” kiedy miała zaledwie 24 lata. Nie wiedziała, że to właśnie na planie filmu „Pan Wołodyjowski” pozna mężczyznę, który zawróci jej w głowie.

Okazało się, że wybrankiem młodej aktorki był o 17 lat starszy Tadeusz Łomnicki! Ostatnio na profilu aktorki na Facebooku pojawiło się jej zdjęcie z aktorem, wykonane w dniu premiery „Pana Wołodyjowskiego”. Nie da się nie zauważyć, że para jest na fotografii bardzo szczęśliwa!

Jak wyznała Magdalena Zawadzka, oboje chcieli stworzyć swoją przyszłość razem. Nie było to jednak takie proste, bowiem aktorka była żoną Wiesława Rutowicza, a Tadeusz Łomnicki pozostawał w związku małżeńskim z Teresą Sobańską.

Nieoczekiwany splot wydarzeń!

Relacja pomiędzy Magdaleną Zawadzką, a Tadeuszem Łomnickim była na tyle poważna, że aktor zapewnił kobiecie rolę w „Makbecie” bowiem uważał, że nikt inny nie może zagrać u jego boku.

- Tylko wsparcie Tadeusza Łomnickiego, który nazywał mnie pieszczotliwie Magdziorem, pozwoliło mi się zmierzyć z tym trudnym zadaniem – wyznała jakiś czas temu aktorka.

Jak się jednak okazało, już w 1979 roku w życiu Magdaleny Zawadzkiej pojawił się inny mężczyzna. Był to Gustaw Holoubek, z którym to Tadeusz Łomnicki od lat rywalizował zawodowo.

Niestety, aktor musiał zaakceptować fakt, iż Holoubek zabrał mu nie tylko kilka wymarzonych ról, ale także kobietę. Magdalena Zawadzka była związana z aktorem aż do jego śmierci, czyli przez 35 lat!

Tadeusz Łomnicki przez kolejne lata szukał jednak swojego szczęścia, które udało mu się odnaleźć dopiero z Marią Bojarską. Kobieta była piątą żoną aktora, a do ślubu doszło w 1984 roku. Osiem lat później aktor zmarł.

Jak informował portal "Życie": BEATA TADLA NIE MOŻE UWIERZYĆ W SWOJE SZCZĘŚCIE! CZY JUŻ NIEBAWEM GWIAZDA STANIE NA ŚLUBNYM KOBIERCU

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: ZNANA AKTORKA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ SYTUACJI. KRYSTYNA JANDA NIE UKRYWA, ŻE JEST ZANIEPOKOJONA GROŻBAMI, JAKIE OTRZYMUJE