Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

To nieprawdopodobne, ile osób pracowało nad sylwestrowymi kreacjami Dody

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda/ screen youtube
Doda/ screen youtube
Doda/ screen youtube

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

Ten strój zrobił największe wrażenie na fanach

W ostatnim czasie Dorota Rabczewska wystąpiła na jednej z sylwestrowych imprez. Strój artystki zrobił ogromne wrażenie na widzach i ekspertach.

Lustrzana kreacja zrobiła prawdziwe show. Jak zdradziła Doda, nad kreacją pracowały aż cztery panie! Każdy element lustra trzeba było oddzielnie kleić.

Całe wykonanie projektu wymagało wiele cierpliwości i prac, trzeba jednak przyznać, że efekt końcowy był zachwycający. Sami zobaczcie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO