Portal "Plotto" donosi, że swoim sylwestrowym wizerunkiem, jakie opublikowała na swoim koncie na Instagramie, Joanna Koroniewska wprost zachwyciła fanów i obserwujących jej publikacje. Naszą uwagę zwrócił jednak inny post aktorki.

"To był ciężki rok"

Tak zaczęła swoje podsumowanie minionego 2020 roku aktorka Joanna Koroniewska. Kolaż ze zdjęć wykonanych na przestrzeni 2020 roku, okrasiła emocjonalnym wpisem podsumowującym wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy.

(...) Rzadko używałam tego medium do spraw nadrzędnych i nie zawsze wesołych, ale nie mogłam dłużej milczeć. Sprawy zaszły za daleko. Czuję, że chowanie głowy w piasek w takim dziejowym wręcz momencie jest dla mnie absolutnie niemożliwe. (...)

Faktycznie, dla aktorki ten rok mógł być ciężki i pełen sprzeczności. ciągła praca przy kręceniu "Domówek u Dowborów", w międzyczasie ciąża, a potem czynny udział w strajku kobiet żądających legalizacji aborcji na życzenie, brak imprez i bankietów - to wszystko mogło mocno przytłoczyć wielu celebrytów.

Jej kreacja, jaką zaprezentowała na swoim koncie na Instagramie zachwyciła obserwujących jej poczynania internautów. Choć nigdzie nie wybierała się z mężem na Sylwestra, postanowiła zrobić się na bóstwo, co udało się jej w 100%.

Co o tym sądzicie? Też cieszycie się na Nowy Rok 2021?

O tym się mówi: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać

Zerknij tutaj: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Nie przegap tego: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje bardzo ważny apel. Chodzi o zdrowie i życie. Sprawa zakończy się w sądzie