Michał Szpak podczas jednego z wywiadów opowiedział o swojej wielkiej stracie. Mało kto wie, że w bardzo młodym wieku artysta stracił swoją matkę.

Michał Szpak przeżył bardzo smutne chwile

Mama Michała Szpaka zmarła w 2015 roku. Piosenkarz ciężko przeżył śmierć najbliższej mu osoby. Artysta nigdy nie ukrywał, że łączy go z nią bardzo silna więź.

Mama była dla Michała Szpaka wielką inspiracją. Artysta często powtarzał, że była ona najważniejszą osobą w jego życiu. Przekazała mu wiele ważnych wartości.

Michał Szpak. Źródło: Youtube
Michał Szpak. Źródło: Youtube

Mama Michała Szpaka na co dzień mieszkała za granicą. Kiedy wyjechała Michał miał zaledwie dziesięć lat. Jak sam wspomina, było to dla niego traumatyczne przeżycie.

To wydarzenie w życiu wokalisty było bardzo bolesne

Wyjazd matki był dla dziesięcioletniego Michała Szpaka strasznym przeżyciem. Piosenkarz zdradził w wywiadzie, że nie potrafił się z nią rozstać i często płakał z tego powodu.

Michał widywał się z mama bardzo rzadko. Wszystko dlatego, ze kobieta rzadko przyjeżdżała do Polski. Kiedy matka Szpaka przebywała we Włoszech, Michałem zajmował się jej mąż.

Michał Szpak/ screen YT
Michał Szpak/ screen YT
Michał Szpak/ screen YT

Jednak, gdy tylko kobieta pojawiała się w Polsce, Michał nie opuszczał jej na krok. Miał z nią zawsze wspaniały kontakt.

Muzyk do dziś bardzo przezywa stratę najbliższej mu osoby. Z tej okazji udało mu się nawet wydać specjalną płytę, której zadaniem jest upamiętnienie matki.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO