Zenon Laskowik równo pięćdziesiąt lat temu, pod koniec 1970 roku, założył ze swoim przyjacielem, Tadeuszem Jaślarem, kabaret TEY. Panowie stali się bardzo popularni, a ich występy rozśmieszały publiczność do łez.

Publice w szczególności zapadł w pamięć występ „Z tyłu sklepu”. Kabaret po dwudziestu latach pracy zawiesił jednak swoją działalność. Czym wtedy zajął się Zenon Laskowik?

To nieprawdopodobne, czym obecnie zajmuje się wielka gwiazda kabaretu

Zenon Laskowik na początku lat 90. znalazł pracę kompletnie nie związaną z występami publicznymi. Mężczyzna został bowiem listonoszem.

Lubił swoją pracę i raczej nie zamierzał, że wróci ponownie na scenę. Jednak nie wykluczał, że kiedyś może to nastąpić.

Zenon Laskowik. Źródło: youtube.com
Zenon Laskowik. Źródło: youtube.com
Zenon Laskowik. Źródło: youtube.com

Po piętnastu latach przerwy od występów publicznych, Zenon Laskowik zrozumiał, że jego miejsce jest na scenie. Brakowało mu występów i oklasków publiczności.

Jak sam wyznał, przerwa była jednak w jego przypadku konieczna. Popularność namieszała mu w głowie i nie mógł odnaleźć siebie. Miał poważne problemy z alkoholem i rodziną.

Życie Zenona Laskowika wywróciło się do góry nogami

Zenon Laskowik poukładał swoje sprawy i wtedy ponownie pojawił się na scenie. Od 2003 roku co weekend występuje w Teatrze Polskim i Teatrze Muzycznym w Poznaniu na koncertach „Filharmonii Dowcipu",

Rok temu Zenon Laskowik wznowił występu kabaretu Tey, który jest od tej pory znany jako: "Tey, a było to w roku 1971". Niestety pandemia zniszczyła plany kabareciarza, który musiał zrezygnować z wielu zaplanowanych już koncertów.

Ostatni występ Zenon Laskowik zaliczył 9 marca, a zaledwie dwa dni później zamknięto teatry. Artysta zapewnia jednak, że po pandemii wróci na scenę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO