Wojciech Błach o kolejnym dziecku

Jak podaje portal "Pomponik", Wojciech Błach spełnia się już w roli ojca dwóch chłopców. Ze związku z poprzednią partnerką ma kilkuletniego syna Bruna, natomiast ze swoją ukochaną żoną Agnieszką, którą poślubił w 2016 roku ma syna Jeremiego.

Aktor znany z polskich popularnych seriali, między innymi z: "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości" wyznał na łamach prasy, że mieszka razem z rodziną w dość niewielkim lokum, co pomaga im zbliżyć się do siebie.

Świadomie nie mamy większego lokum. Jesteśmy bliżej siebie, odczuwamy nawzajem swoje emocje, te dobre i te gorsze. Wojciech Błach

Instagram
Instagram

Gwiazdor powiedział też, co sądzi na temat powiększenia rodziny. Podobno razem z żoną mają w planach przyjście na świat kolejnego dziecka, jednak póki co nie chcą ogłaszać tej nowiny wszem i wobec.

Tak, marzymy z żoną o kolejnym dziecku, to byłaby idealna różnica wieku. Ale wolimy nic głośno nie planować, żeby nie zapeszyć.

Trzymamy kciuki, by marzenie Wojciecha i jego żony się spełniło.

Instagram
Instagram

To również może Cię zainteresować: MARCELINA ZIĘTEK MOCNO KIBICUJE UKOCHANEMU. NIE KRYJE DUMY Z PIOTRA ŻYŁY NA INSTAGRAMIE

Zobacz także: PAULINA KRUPIŃSKA O WŁOS OD ROZSTANIA Z MĘŻEM. ZASKAKUJĄCE WYZNANIE