Paulina Krupińska chciała rozstać się z mężem

Jak podaje portal "Pomponik", Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Stworzyli wspaniałą rodzinę i na co dzień mieszkają w górach. Modelka dojeżdża co jakiś czas do Warszawy, by prowadzić poranną śniadaniówkę w TVN. Muzyk natomiasrt aktualnie zajmuje się dziećmi, bowiem przez pandemię wszelkie koncerty jego zespołu zostały odwołane.

Para jest ze sobą od sześciu lat i świętowała już drugą rocznicę ślubu. Pomimo szczęśliwego happy endu, początki ich relacji wcale nie były proste. Paulina Krupińska zdobyła się na szczere wyznanie w mediach, w którym opowiada o tym, że chciała rozstać się z Sebastianem. Wszystko przez niezgodność charakterów i jego duszę artysty.

Instagram
Instagram

Jaka byłam głupia, gdybym na początku się poddała. Gdybym na jakimś etapie pomyślała: jaki ten Sebastian jest ciężki, trudny przez to, że jest artystą, że ma swój świat. Paulina Krupińska

Na szczęście kryzys w związku celebrytów został zażegnany. Na Instagramie możemy wciąż oglądać zdjęcia szczęśliwej podhalańskiej rodzinki.

Instagram
Instagram

To również może Cię zainteresować: KOLEJNA PRÓBA WALKI ZE SMOGIEM. MIESZKAŃCY DOMÓW BĘDĄ MUSIELI UDZIELIĆ WAŻNYCH INFORMACJI. O CO CHODZI

Zobacz także: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU ALICJI BACHLEDY-CURUŚ. AKTORKA W KOŃCU ZDECYDOWAŁA SIĘ NA TEN WAŻNY KROK