Oświadczyny w "The Voice Senior"

Jak podaje portal "Pikio", pierwszy odcinek drugiego sezonu programu "The Voice Senior" emitowany będzie na antenie TVP2 już 2 stycznia o godzinie 20. Nie zabraknie w nim prawdziwych emocji i łez wzruszenia, bowiem na scenie dojdzie do oświadczyn jednego z uczestników.

Historia miłosna pana Jana Adamiaka i jego ukochanej Wandzi rozpoczęła się zaledwie pięć lat temu podczas jednego z dancingów. Mężczyzna śpiewał wówczas utwór Jacka Silskiego "Lis z morza", zszedł ze sceny i pocałował kuracjuszkę w policzek.

Schodząc ze sceny podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy... Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło. Pan Jan

Instagram
Instagram

Mężczyzna swój występ w "The Voice Senior" postanowił wykorzystać w oryginalny sposób. Zaprosił na scenę ukochaną i klęknął przed nią, pytając, czy zostanie jego żoną. Pani Wanda zgodziła się na ślub z wokalistą, a Andrzej Piaseczny podarował narzeczonym swoją srebrną obrączkę, która miała być substytutem zaręczynowego pierścionka.

Instagram
Instagram

To również może Cię zainteresować: MĄŻ ZOSTAWIŁ ŻONĘ, GDY DOWIEDZIAŁ SIĘ, ŻE URODZI TROJACZKI. KIEDY SPOTKALI SIĘ PO PIĘCIU LATACH, POŻAŁOWAŁ SWOJEJ DECYZJI

Zobacz także: LEKCJA ASTROLOGII. CZEGO JESZCZE MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO 2021 ROKU