Podobna historia może się zdarzyć każdemu. Dlatego dla kogoś może stać się lekcją.

Narodziny trojaczków

Katarzyna mieszkała z mężem w małym mieście. Rodzina nie miała dodatkowych pieniędzy, a kiedy kobieta dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, nie poszła na USG. Katarzyna czuła się dobrze, jedynie brzuch jej rósł bardzo szybko. A w siódmym miesiącu urodziła przedwcześnie trzy córki.

Po tym, jak dowiedziała się o ciąży Katarzyna była bardzo szczęśliwa, czego nie można powiedzieć o jej mężu. Mężczyzna, który dowiedział się o narodzinach trojaczków, zasmucił się. A w dniu, w którym Michaił przywiózł żonę i córki ze szpitala, poszedł do sklepu po pieluchy, ale nigdy nie wrócił do domu.

Katarzyna przez długi czas nie mogła uwierzyć, że jej mąż ją opuścił, próbował do niego zadzwonić. Ale Michaił nie odpowiadał. Nie pojawił się nawet na rozprawie, kiedy się rozwiedli.

Życie bez męża

5 lat minęło szybko. Najpierw musiała zająć się trójką dzieci. Pomocy, udzieliła matka i siostra, która miała trzyletnie dziecko. Po sześciu miesiącach kobiecie udało się znaleźć pracę.

Katarzyna zajmowała się domem, dziećmi, pracą, ale dzięki matce poradziła sobie ze wszystkim. Udało jej się nawet udowodnić swoją wartość i zrobić karierę w firmie. Dlatego zdecydowała się przenieść do stolicy, gdzie mieściła się siedziba firmy. To była szansa na zmianę ich życia.

Niespodziewane spotkanie

W stolicy firma wynajęła mieszkanie Katarzynie, opłacała jej czynsz. Kobieta zajęła dobrą pozycję. Mama nadal opiekowała się dziećmi. Wszystko się układało.

Pewnego razu Katarzyna była w drodze na spotkanie i wpadła na Michaiła w centrum biznesowym. Mężczyzna był zaskoczony: stała przed nim piękna, dobrze ubrana, pewna siebie kobieta.

Wcale nie przypominała Katarzyny, przed którą uciekł pięć lat temu. Jeszcze większym szokiem był fakt, że wspólnie uczestniczyli w negocjacjach: ona jest kierownikiem projektu, on jest asystentem przedstawiciela firmy.

Próbuję to wszystko odzyskać

A dwa dni po tym spotkaniu Michaił upadł na kolana przed Katarzyną, zaczął prosić o wybaczenie i usprawiedliwiać się, że wtedy był po prostu przestraszony. Kobieta wysłuchała, po czym powiedziała: „Jesteś na kolanach przez dwie minuty, a ja przez dwa lata upokarzałam się przed szefem, kiedy poprosiłam o wolne, bo dzieci były chore.

Pracowałam przez całą dobę, aby nakarmić moje córki, a ty się po prostu bałeś. Zbudowałam swoje życie od nowa, a Ty nie masz w nim miejsca. A dzieci dorosną i same zdecydują, czy powinny się z tobą porozumiewać, czy nie ”.

Powiedziawszy to, Katarzyna odwróciła się i odeszła, stukając obcasami. Dumna, szczupła, niezależna. I dopiero teraz Michaił zdał sobie sprawę, że przegrał. Ale cofnięcie czasu było niemożliwe.

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ