Gdybyśmy sporządzili listę zalet i wad tego roku, byłoby więcej wad. Szczerze mówiąc, gdziekolwiek jesteś, rok 2020 był prawdopodobnie trudny dla Ciebie i wszystkich, na których Ci zależy. Jednak jest dobra wiadomość: według prognoz astrologicznych perspektywy na 2021 rok są znacznie jaśniejsze.

W rzeczywistości eksperci przewidują, że będzie sporo lepszy. „Z astrologicznego punktu widzenia rok 2020 był rokiem bez precedensu” - mówi Alisa Kelly, nowojorska astrolog i prowadząca podcast Stars Like Us. „W ciągu roku kilka głównych planet utworzyło rzadkie układy, których nie obserwowano od lat”. Jest to szeroko dyskutowana koniunkcja Saturn-Pluton, którą ostatnio zaobserwowano w 1982 roku, kiedy milion ludzi w Nowym Jorku protestował przeciwko rozprzestrzenianiu broni jądrowej.

„Wystarczy powiedzieć, że astrologia 2021 roku jest bezpośrednią odpowiedzią na katastrofalne zmiany, które zaszły w 2020 roku” - dodaje Kelly. „I chociaż będzie można obserwować wiele ważnych tranzytów, a mianowicie budowanie połączenia między Jowiszem, Saturnem i Uranem, jest to znacznie bardziej 'normalny' rok niż ten, którego doświadczyliśmy”.

Jakie zmiany przewidują astrolodzy w 2021 roku?

Rok 2020 wywrócił nasze życie do góry nogami, a rok 2021 zapowiada się równie bogaty, ale co ważniejsze, bardziej pozytywny. Jeśli w tym roku nasz zwykły tryb życia został zakłócony, to następny rok przyniesie nam postęp technologiczny i poprawę zdrowia. „21 grudnia 2020 roku Jowisz i Saturn spotkają się w Wodniku i pozostaną pod tym znakiem przez większą część roku.

Wodnik to znak kojarzony z radykalną zmianą, budowaniem społeczności, walką o sprawy, które są dla Ciebie ważne, i postępem technologicznym”- wyjaśnia astrolog Alice Bell, dodając, że nasz nowy cyfrowy styl życia będzie naturalnie kontynuowany w następnym roku.

Jest też dobra wiadomość dotycząca zbiorowej kreatywności. „Jowisz i Saturn znajdą się na równi z Uranem w Byku, co oznacza, że ​​należy spodziewać się wielu kreatywnych innowacji we wszystkich branżach oraz przystosowania się do prowadzenia interesów przede wszystkim w Internecie” - dodaje Bell. „Dostaliśmy również wgląd w kwadraty Saturna i Urana wiosną i wczesnym latem 2020 r. Z protestami dotyczącymi równości, więc podobne wydarzenia mogą się powtórzyć”.

Według Kelly ta aktywność między Jowiszem a Saturnem jest początkiem czegoś ważnego. „Te dwa ciała niebieskie łączą się co 20 lat, ale to, co sprawia, że ​​nadchodząca „wielka koniunkcja” jest wyjątkowa, to fakt, że wyznacza początek nowego 200-letniego cyklu” - wyjaśnia.

Od początku XIX wieku Jowisz i Saturn są w koniunkcji odpowiednio w znakach: ziemi, ognia i wody. W rzeczywistości minęło około 800 lat od ostatniej „ery powietrza”, więc będziemy świadkami poważnych przesunięć poziomów. Musimy być rozważni i skoncentrowani na tym, jak żyjemy, pracujemy i, co może najważniejsze, jak pracujemy razem ”.

Czy zobaczymy pozytywne zmiany w polityce?

Ten rok został zmonopolizowany przez politykę i niewiele się zmieni w tym kierunku w 2021 roku. „Pojawi się chęć działania w inny sposób, nowych liderów i prawdopodobnie zupełnie nowego stylu przywództwa” - przewiduje Bell. - Zmiany z tym wszystkim związane będą prawdopodobnie widoczne na początku 2021 roku, czyli w styczniu i lutym.

Kiedy Mars spotyka Urana w Byku i obaj zbliżają się do Jowisza i Saturna w Wodniku. To porozumienie będzie ogromnym impulsem do zmian we wszystkich sferach życia, więc napięcie w tym okresie może osiągnąć swój punkt kulminacyjny”.

Kelly ma również porady dotyczące tego, co nasi liderzy powinni zrobić w przyszłym roku. „Na poziomie makro rządy będą musiały się zjednoczyć, aby zdefiniować wspólne wartości, zwłaszcza w odniesieniu do takich tematów jak klimat, rolnictwo, waluta i zdrowie publiczne” - mówi.

„Z perspektywy astrologicznej stanie się jasne, że ponosimy zbiorową odpowiedzialność, że nasze działania mają konsekwencje, a ponieważ wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety, musimy współpracować, aby stworzyć lepsze jutro”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT