Najnowsze statystyki dotyczące oglądalności popularnych stacji telewizyjnych w Polsce podczas zabawy sylwestrowej właśnie ujrzały światło dzienne. Telewizja Polska ponownie pobiła rekord. Sylwester Marzeń w TVP2 oglądało niemal sześć milionów Polaków! Jacek Kurski ma powody do dumy.

Jak wiadomo, tegoroczny Sylwester wyglądał zdecydowanie inaczej niż w latach poprzednich. Mimo panujących licznych obostrzeń wynikających z trwającej pandemii popularne stacje telewizyjne, jak Polsat czy Telewizja Polska zorganizowały koncerty, aby choć w niewielkim stopniu zagwarantować społeczeństwu rozrywkowy charakter, w jaki powitany był Nowy Rok.

Koncerty odbyły się bez publiczności, jednak Polacy bawiąc się w swoim zaciszu domowym mimo to mogli poczuć ten wyjątkowy, imprezowy klimat.

Właśnie w sieci pojawiły się najnowsze statystyki dotyczące oglądalności emitowanych koncertów - Jacek Kurski po raz kolejny ma powody do dumy...

Telewizja Polska z największą oglądalnością podczas Sylwestra

Jak wynika z zamieszczonego przez Jacka Kurskiego wykresu, Telewizja Polska była najchętniej oglądaną stacją podczas Sylwestra. Sylwester w Dwójce oglądało niemal 6 milionów Polaków! Polsat przyciągnął w tym roku zdecydowanie mniej widzów przed telewizory.