Znana aktorka postanowiła nie czekać do północy i kompletnie się rozłożyła. Gwiazda „M jak Miłość” opublikowała w sieci fotkę, która zdecydowanie spowodowuje przyspieszone bicie serca u wielu jej fanów, szczególnie męskiej części. Na zdjęciu Anna Mucha jest rozebrana. To mocne zakończenie 2020 roku!

Od chwili ogłoszenia pandemii Anna Mucha jest bardzo aktywna w sieci i coraz częściej dzieli się z fanami nowymi zdjęciami i informacjami o swoim życiu prywatnym. Mimo tego, że aktorka od dawna strzeże prywatności swojej rodziny, w szczególności synka i córeczki – 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora to od jakiegoś czasu możemy zobaczyć pociechy Anny Muchy w sieci. Wciąż mają jednak zasłonięte twarze.

Anna Mucha z mocnym zdjęciem na koniec 2020 roku. Aktorka postanowiła zakończyć rok z przytupem

Anna Mucha niedawno chwaliła się tym, że samodzielnie przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Swoim wpisem i zamieszczonymi w sieci materiałami wywołała jednak spore kontrowersje – aktorka była bowiem ubrana tylko w koronkową bieliznę i ochoczo śpiewała największy świąteczny hit, czyli „Last Christmas” zespołu WHAM!

Aktorka od pewnego czasu pozostaje w związku z aktorem Jakubem Wonsem i widać, ze jest naprawdę bardzo szczęśliwa. Mimo pandemii i kłopotów związanych z ograniczeniem działalności teatrów, a także planów filmowych i seriali wydaje się, że 2020 rok był dla aktorki dość łaskawy.

Gwiazda „M jak Miłość” postanowiła zakończyć rok z prawdziwymi fajerwerkami, by wejść z przytupem w nowe dwanaście miesięcy. Trzeba przyznać, ze to się udało! Anna Mucha zrzuciła z siebie wszystko, wskoczyła do wanny i na długo zanim wybiła północ postanowiła w taki sposób złożyć fanom serdeczne życzenia noworoczne.

„No ja już gotowa na powitanie 2021! A jak tam u Was? Mam nadzieję, że w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią! tfu! twarzą!” – napisała Anna Mucha na Instagramie, cytowana przez „SE”.

Anna Mucha/Instagram @taannamucha
Anna Mucha/Instagram @taannamucha
Anna Mucha/Instagram @taannamucha

Jak informował portal "Życie": JAK ZADBAĆ O STORCZYKI ZIMĄ? TE PRZEPIĘKNE I POPULARNE KWIATY DONICZKOWE WYMAGAJĄ SPECJALNEGO TRAKTOWANIA PODCZAS ZIMOWYCH MIESIĘCY

Przypomnij sobie: SMUTNE WIADOMOŚCI O JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH DUCHOWNYCH W POLSCE. ZNANY DOMINIKANIN PRZEGRAŁ WALKĘ Z NOWOTWOREM. MIAŁ 66 LAT

Portal "Życie" pisał również: PIĘĆ OSÓB WIE WSZYSTKO O TYM, CO STAŁO SIĘ Z IWONĄ WIECZOREK. Z UST ZNANEGO DZIENNIKARZA PADŁA ISTOTNA DATA. CO SIĘ WYDARZY? MA BYĆ PRZEŁOM

Pisaliśmy również o: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI