W 2020 roku minęło dziesięć lat od zaginięcia w dramatycznych okolicznościach 19-latki z Gdańska, Iwony Wieczorek. Sprawa stała się głośna w całym kraju, lecz przez blisko dekadę służbom, prokuraturze nie udało się ustalić, co dokładnie stało się z młodą kobietą. Finalnie akta sprawy trafiły do krakowskiego Archiwum X.

Przez lata w poszukiwania Iwony Wieczorek zaangażowani byli dziennikarze śledczy, prywatni detektywi na czele z Krzysztofem Rutkowskim i jasnowidze, a także zwykli Polacy. Jednak to dziennikarz śledczy i prezes Fundacji Na Tropie, Janusz Szostak najwytrwalej pracuje nad znalezieniem zaginionej nastolatki, współpracując ze służbami.

Okazuje się, że już niewiele dzieli od ostatecznego rozwiązania zagadki zaginięcia Iwony Wieczorek.

Janusz Szostak od dłuższego czasu przekonuje, że Iwona Wieczorek nie żyje, a jesienią miało dojść do seansu z udziałem medium, podczas którego udało się nawiązać kontakt ze zmarłą. Iwona Wieczorek miała w przybliżeniu nakreślić miejsce ukrycia jej zwłok i prosiła, aby wreszcie rozwiązano jej sprawę i dokonano pochówku, bo nie może zaznać spokoju.

Jak donosi „SE” o wszystkim miało wiedzieć pięć osób z bliskiego otoczenia dziewczyny.

Janusz Szostak zdradził również okrytą tajemnicą datę 31 stycznia 2021 roku. Do czego wówczas ma dojść?

Pięć osób wie wszystko o tym, co stało się z Iwoną Wieczorek. Z ust znanego dziennikarza padła istotna data. Co się wówczas wydarzy? Ma być przełom

Jak wyjawił Janusz Szostak, mijający rok wiele zmienił w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek i odkrył wiele nieznanych kart. W ostatnich miesiącach pojawiła się realna nadzieja na zakończenie poszukiwań. Przełomowy miał okazać się w tym względzie lipiec.

Wówczas dokonano ponownego przeszukania działki w Gdańsku i choć ciała nie odnaleziono do udało się dowiedzieć wielu nowych rzeczy.

„Najbardziej zaskakujące jest dla nas to, że o wszystkim wiedziało aż pięć osób z bliskiego otoczenia 19-latki. To trzej mężczyźni, którzy jechali z nią autem. Jeden z nich nie brał udziału w zbrodni i ukrywaniu ciała. Są jeszcze dwie kobiety, w tym koleżanka Iwony” – wyjaśnił właśnie „SE” Janusz Szostak.

Po seansie z udziałem medium Janusz Szostak wyznał otwarcie, że Iwona Wieczorek nie żyje, a winni jej śmierci zostaną surowo ukarani. Sam jest przekonany, że sprawa w krótkim czasie znajdzie swój finał, gdyż wiadomo już praktycznie wszystko, włącznie z tym, kto prawdopodobnie jest sprawcą. Są również nowe wskazówki w kwestii ukrycia ciała.

Powiedział również, że data 31 stycznia 2021 roku będzie przełomowa dla sprawy Iwony Wieczorek. Ma to być ważna chwila dla zmarłej i jej rodziny. Wspomniana data ma się odnosić do próśb Iwony, w tym o przekazanie jej mamie pewnej informacji.

Iwona Wieczorek/Youtube @Lampart Group S.A.
Iwona Wieczorek/Youtube @Lampart Group S.A.
Iwona Wieczorek/Youtube @Lampart Group S.A.

Jak informował portal "Życie": POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

Przypomnij sobie: KROSTKA NA JĘZYKU POWINNA NAS MOCNO ZANIEPOKOIĆ. MOŻE TO BYĆ POCZĄTEK NAPRAWDĘ NIECIEKAWEJ SYTUACJI. ORGANIZM WYSYŁA POWAŻNE SYGNAŁY

Portal "Życie" pisał również: CO SIĘ DZIEJE Z BOGUMIŁĄ WANDER? NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE LEGENDARNEJ GWIAZDY TELEWIZJI POLSKIEJ ZDRADZIŁ JEJ MĄŻ. NIE SĄ TO POZYTYWNE INFORMACJE

Pisaliśmy również o: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE