Nikogo nie trzeba przekonywać, że 2020 rok dał się nam we znaki. Odczuła to również Edyta Górniak. Wokalistka niegdyś wydająca doceniane przez krytyków i słuchaczy utwory zaangażowała się w szerzenie koronasceptycznej „prawdy”.

Postanowiła także wyprowadzić się w góry. Na tym się nie skończyło – Edzia wielokrotnie „brylowała” wypowiedziami, które przyczyniły się do jej kryzysu wizerunkowego, m.in. twierdziła, że w szpitalach są statyści, a pandemia nie istnieje, zapewniała również oczywiście o szkodliwości szczepień.

Edyta Górniak / YouTube: TVN Style
Edyta Górniak / YouTube: TVN Style

Co prawda z części słów się później wycofała, jednak mimo to internauci nie zapomnieli jej, co mówiła. Okazuje się, że końcówka 2020 roku także dała jej popalić.

Edyta Górniak smutno zakończy 2020 rok

Super Express zauważa, że nie tylko kontrowersjami Edyta żyje. Miała odejść z Instagrama, co wspaniałomyślnie przełożyła, prawdopodobnie licząc, że uda jej się „zbawić” fanów i przekonać ich do swojej „prawdy”. Poza przeprowadzką jednak 2020 nie przyniósł jej szczególnie pozytywnych wiadomości.

Edyta Górniak otrzymała co prawda nominację do Telekamer 2021 jako jurorka, jednak pojawiła się masa komentarzy sugerująca, że jest to niesłuszne wyróżnienie – zamiast tego podkreślano, że na liście powinien znaleźć się Michał Szpak.

Edyta Górniak YouTube
Edyta Górniak YouTube

Co więcej, Edzia nie wystąpi na żadnej imprezie sylwestrowej. Dlaczego? Nie zadowoliły jej proponowane warunki finansowe. W zeszłym roku za granie na Sylwestrze TVN dostała 130 tys. zł, jednak w tym roku honoraria były sporo niższe, więc odmówiła udziału.

Myślicie, że przyszły rok pozwoli jej się odbić finansowo i naprawić wizerunek?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCIŁA SWOICH FANÓW. UPRZEDZIŁA, ŻE W SYLWESTRA NIE WYSTĄPI W TELEWIZJI, ALE MIAŁA DLA NICH NIESPODZIANKĘ. O CO CHODZI