Viola Kołakowska zaliczana jest do grona koronasceptyków. Celebrytka „błyszczy” wypowiedziami o pandemii tuż obok Edyty Górniak czy Ivana Komarenki.

Była partnerka Tomasza Karolaka traktowana jest z przymrużeniem oka przez „antycovidowe” niestworzone opowieści, które obecnie bardziej bawią niż przejmują opinię publiczną.

Viola Kołakowska. Źródło: Youtube tvnpl
Viola Kołakowska. Źródło: Youtube tvnpl

Teraz postanowiła po raz kolejny zaskoczyć, by zrobiło się o niej głośniej. Zapowiedziała… wywiad z Chrystusem.

Viola Kołakowska przeprowadziła wywiad z Chrystusem

Portal Pudelek zainteresował się sprawą i ujawnił, że już niebawem ujrzymy wywiad z Mesjaszem autorstwa Kołakowskiej. Ekswybranka Tomasza Karolaka już od jakiegoś czasu zdaniem części osób jest nieco „odklejona”, co można wywnioskować m.in. po jej twierdzeniach, że w szczepionkach znajdują się czipy, które mają posłużyć światowemu rządowi do kontrolowania społeczeństwa, a COVID-19 nie istnieje.

Viola Kołakowska. Źródło: Youtube JastrzabPost
Viola Kołakowska. Źródło: Youtube JastrzabPost

Viola Kołakowska, która wzbrania się rękami i nogami przed szczepionkami, zajmuje się czym innym. Jej działalność pozwala jej zaistnieć w sieci – i choć traktowana jest raczej jak obiekt drwin, najwyraźniej takie „istnienie” jej wystarcza.

Teraz celebrytka opublikowała filmik, w którym zapowiada wywiad. Ma on być szczególny, bo przeprowadzony z… Chrystusem. Jak mówi sama Kołakowska, jest to rozmowa „niezwykła i niepowtarzalna”.

Zapewnia, że treść wywiadu będzie ciekawa i zaskakująca. Nie ujawniła co prawda żadnego fragmentu samego wywiadu, jednak wywołała spore zainteresowanie. Myślicie, że rzeczywiście rozmawia z Mesjaszem, czy całkiem odleciała? Patrząc na to, że jej były, wieloletni partner, Tomasz Karolak, twierdził, iż czuje się jak kolejne wcielenie Jana Chrzciciela – chyba nadają na podobnych falach.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCIŁA SWOICH FANÓW. UPRZEDZIŁA, ŻE W SYLWESTRA NIE WYSTĄPI W TELEWIZJI, ALE MIAŁA DLA NICH NIESPODZIANKĘ. O CO CHODZI