Jak podaje portal "Radio Zet", zdaniem Wojciecha Glanca 2021 rok może okazać się jeszcze gorszy od właśnie mijącego. Zdaniem jasnowidza możemy stanąć w obliczu wojny o szczepionki i "tragedii gorszej niż pandemia koronawirusa". Glanc wskazuje, że raczej nie ma co pokładać w nadchodzącym roku zbytnich nadziei.

Próbując odkryć przyszłość

Wizje dotyczące przyszłości fascynowały ludzi od zawsze, każdy chciałby dowiedzieć się, co przyniosą kolejne tygodnie, miesiące, a nawet lata. Nic dziwnego, że dużą popularnością, także w naszym kraju cieszą się jasnowidze i wróżbici. Jednymi z najpopularniejszych w Polsce są niewątpliwie Krzysztof Jackowski oraz Wojciech Glanc.

Wielu przypisuje Wojciechowi Glancowi trafne przewidzenie wybuchu epidemii koronawirusa oraz pamiętnego wybuchu w porcie w Bejrucie. W najnowszym nagraniu podzielił się ze swoimi obserwatorami wizją dotyczącą 2021 roku. Czy to oznacza, że po Sylwestrze możemy się spodziewać czegoś znacznie gorszego niż pandemia koronawirusa.

Jeszcze gorszy 2021 rok?

W najnowszym nagraniu na kanale YouTube, Wojciech Glanc wskazał, że w przyszłym roku czeka nas "sztuczne pompowanie strachu przed koronawirusem". W kolejnych miesiącach ma dojść do jeszcze mocniejszego zaostrzenia restrykcji. Jego zdaniem możliwe jest ograniczenie możliwości swobodnej wypowiedzi w sieci.

W połowie roku Wojciech Glanc przewiduje "coś takiego, jak wojna o szczepionkę". Nie był jednak w stani powiedzieć, czy wojna będzie miała charakter "regularny". Czuje jednak, że ludzie będą walczyć o szczepionkę.

W okolicach kwietnia Wojciech Glanc przewiduje tragedię, która wywoła większy strach niż koronawirus. Jasnowidz przyznał, że wydarzenie to napawa go ogromnym strachem. Ma ono wpłynąć na naszą psychikę silniej niż zagrożenie Covid-19. Może to mieć związek z dokonaniem odkrycia "czegoś" w lodzie.

Jak myślicie, przewidywania Wojciecha Glanca się sprawdzą?

To też może cię zainteresować: Amulety na każdy miesiąc urodzenia. Czym są kamienie urodzeniowe i co oznaczają w życiu człowieka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wiadomości o jednym z najważniejszych duchownych w Polsce. Znany dominikanin przegrał walkę z nowotoworem. Miał 66 lat

O tym się mówi: Agata Duda odmówiła szczepienia na koronawirusa. Dlaczego para prezydencka nie zamierza się szczepić? Znany jest powód tej decyzji