Jak podaje portal "Fakt", w mediach od kilku dni spekuluje się, że Marta Manowska dołączy do obsady programu "Pytanie na śniadanie". Prezenterka zyskała ogromną popularność wśród widzów, dzięki hitowemu formatowi TVP "Rolnik szuka żony". Program stał się dla niej trampoliną do kolejnych produkcji. Manowska poprowadziła "Sanatorium miłości", "The Voice Senior" oraz "Ośmiu wspaniałych". Czy teraz pojawi się w "Pytaniu na śniadanie"? Głos w sprawie zabrało TVP.

Roszady w "Pytanie na śniadanie"

W mijającym roku w śniadaniówce TVP doszło do wielu zmian. Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy'ego zastąpił dość nieoczywisty duet Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Z ekipy prowadzącej zniknęła borykająca się z problemami prywatnymi Marcelina Zawadzka, którą zastąpiła Małgorzata Opczowska.

Od niedawna mówi się, że do prowadzących program "Pytanie na śniadanie" dołączy Marta Manowska. Do tych informacji odniosła się osoba związana ze śniadaniówką, w rozmowie z portalem "Pudelek". Anonimowy informator wskazał, że rozmowy z Manowską mają odbyć się zaraz po świętach.

Źródło "Pudelka" podkreśliło, że nie ulega wątpliwości, że ciepła, życzliwa i rodzinna Marta Manowska przyciągnie w porannym paśmie wielu widzów. Jej niewątpliwym atutem jest to, że przyciąga przed ekrany różne grupy wiekowe, czego dowodem są rekordowe wyniki prowadzonych przez nią programów.

Tym informacjom zaprzecza jednak Zespół Rzecznika TVP, który w komunikacie przesłanym "Faktowi" poinformował, że informacje dotyczące poprowadzenia przez Manowską "Pytania na śniadanie" są "absolutnie nieprawdziwe".

Myślicie, że Marta Manowska sprawdziłaby się w paśmie śniadaniowym?

To też może cię zainteresować: Marta Paszkin z 7 edycji programu "Rolnik szuka żony" zmaga się z narastającą falą krytyki. Czego internauci o niej nie wiedzieli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwester 2020. Co z obostrzeniami? Czy policja ma prawo ukarać nas mandatem? Jest odpowiedź rządu

O tym się mówi: Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach podsumowała 2020 rok i ujawniła przewidywania na 2021. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki