"Wirtualna Polska" już kolejny raz opisuje, z jaką potężną falą hejtu przyszło się mierzyć uczestniczce siódmej edycji show "Rolnik szuka żony". Znowu internauci ocenili sposób, w jaki kobieta prezentowała się przed kamerami. Niewybredne komentarze skrytykowały bliskie osoby Marty Paszkin.

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

Zarówno odcinek finałowy siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony", jak i specjalny odcinek świateczny, przyniosły Marcie Paszkin wiele przykrości ze strony komentujących ją internautów.

W odcinku finałowym, uwagę internautów zwróciła pozycja, jaką Marta obrała siedząc na fotelu. Podczas, gdy jej byłe rywalki siedziały w sposób, który nie wzbudził zastrzeżeń widzów, Marta zdawała się ujawniać zbytnie rozluźnienie, siadając z wyprostowanymi i skrzyżowanymi na wysokości kostek nogami. Trzymając kurczowo dłonie na wysokości podbrzusza, zdawała się zakrywać to, co mogłoby wyłonić się spod krótkiej sukieneczki.

Z kolei w odcinku świątecznym, podczas odwiedzin Marty Manowskiej, uczestniczka siedząc obok Pawła, przybrała pozycję nóg, która nie pozwalała na umieszczenie kamery naprzeciw niej... Złośliwcy twierdzili w komentarzach, że Marta Paszkin "zapomniała złożyć nogi", a nagłówki tabloidów zawierały cytaty z hejterskich komentarzy o wystającej z butów Marty słomie.

Mama i siostra uczestniczki programu, stanowczo zabrały głos w sprawie niewybrednych, trollowych komentarzy.

Mama Marty, pani Katarzyna napisała na Facebooku, że "Rolnik szuka żony" nie jest programem, w którym uczestnicy zdobywają umiejętności poprawnego siedzenia. Ponad to zaapelowała o więcej empatii, gdyż jej córka od urodzenia ma problem z biodrami, stąd taka pozycja przy siedzeniu.

Siostra Marty była ostrzejsza w swej wypowiedzi.

Widzę, że ma pani jakiś kompleks. To żaden wstyd mieszkać na wsi czy mniejszym mieście. Wstyd to mieć takie zaściankowe poglądy oraz cechować się taką małostkowością, bo o empatii i czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomnę. Kobieta NIC NIE POWINNA, droga pani

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Gdańsk: zatrzymano prezesów jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Co się stało

Zerknij: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień