Symbole można postrzegać jako technologię wizualną, która może otwierać i angażować nasze umysły. Symbole pobudzają naszą wyobraźnię; są wizualną i energetyczną formą komunikacji, która może angażować zarówno lewą, jak i prawą półkulę.

Znaczenie i działanie symboli - przyciąganie pieniędzy

Mogą odwoływać się do twórczego i racjonalnego umysłu i syntetyzować je, możemy obserwować logikę reprezentowaną w strukturze symboli, jak również leżące u jej podstaw energie lub komunikaty. Symbole mogą zawierać energię uniwersalnych prawd i wzorców, każdy z nich ma konwencjonalne znaczenie i może być również otwarty na osobistą interpretację.

Istnieje wiele różnych typów symboli, które mogą służyć do przyciągania pieniędzy . Niektóre przykłady symboli to starożytne symbole, symbole religijne, symbole reiki i symbole spersonalizowane lub alchemiczne.

Kubera Yantra

źródło: YouTube
źródło: YouTube
źródło: YouTube

Starożytny symbol religijny, który wywodzi się z jednej z najstarszych religii, hinduizmu. Wizualnie jantra to geometryczna grafika używana w medytacji jako narzędzie energetyczne. Jantra Kubera jest szczególnie czczona, aby przyciągać bogactwo. Uważa się, że koncentracja i umyślna medytacja nad tą jantrą podnosi stan świadomości, a także powoduje wzrost obfitości.

Runa Fehu

źródło: YouTube
źródło: YouTube
źródło: YouTube

Runy są częścią celtyckiego alfabetu, który jest powszechnie używany w wróżeniu jako wyrocznia. Mogą być również używane jako amulety do magii energetycznej. Runy to starożytne formy symboliki. Runa Fehu to runa posiadania; służy do osiągania celów, znalezienia pracy, awansu i zarabiania pieniędzy. Można ją wygrawerować na biżuterii i nosić, aby wykorzystać jego siłę przyciągania pieniędzy.

Maneki Neko

źródło: YouTube
źródło: YouTube
źródło: YouTube

To japoński talizman szczęścia za pieniądze. Zwykle w postaci posągu kota z podniesioną łapą. Podniesiona łapa tego kota przywołuje szczęście w twoim życiu. Możesz wykorzystać ten symbol kuszącego kota, aby przyciągnąć pieniądze, umieszczając jego posąg lub jego wizerunek w domu lub firmie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach

Zerknij: Skandaliczna Sytuacja Na SOR-Ze. 91-Letnia Seniorka Nie Doczekała Się Pomocy Medycznej. „Lekarka Stwierdziła, Że To Nie Ten Rejon”