Jak podaje portal "Plotek", Małgorzata Rozenek choć słynie z chętnego dzielenia się szczegółami swojego prywatnego życia, swoje zarobki skrzętnie ukrywa. Magazyn "Party" pokusił się o oszacowanie tegorocznego przychodu żony Radka Majdana. Jeśli wierzyć wyliczeniom dwutygodnika, zarobiona przez "Perfekcyjną panią domu" suma jest imponująca.

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa

Małgorzata Rozenek-Majdan zdążyła już podsumować w mediach społecznościowych mijający rok. Zrobiła to publikując kolaż ze zdjęć, które na jej profilu cieszyły się największą popularnością. Chyba dla nikogo zaskoczeniem nie będzie, że praktycznie na wszystkich fotografiach pojawia się Henio, który przyszedł na świat w 2020 roku.

Małgorzata Rozenek postanowiła zrezygnować z urlopu macierzyńskiego, stając się jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Mama małego Henia brała udział w kampaniach reklamowych, wystąpiła w filmie, a nawet wypuściła linię samodzielnie zaprojektowanych czapek. To wszystko przyczyniło się do osiągnięcia imponujących zarobków przez Małgorzatę Rozenek.

Ile zarobiła Małgorzata Rozenek w 2020 roku?

Z wyliczeń "Party" wynika, że na koncie Małgorzaty Rozenek pojawił się w tym roku nawet milion złotych. Za każdy dzień zdjęciowy u Patryka Vegi, "Perfekcyjna pani domu" miała zgarniać nawet 10 tys. zł. Do tego doliczyć trzeba gażę za udział w "Projekcie Lady" oraz w programie "Rozenek chudnie cudnie".

100 tys. zł zdaniem "Party" miała przynieść Rozenek umowa reklamowa z jedną z firm jubilerskich. Dodatkowe pieniądze celebrytce przyniosły także posty reklamowe na Instagramie. Wartość każdego z nich szacowana jest na 10-15 tys. zł.

Myślicie, że podane przez "Pary" kwoty są prawdopodobne?

To też może cię zainteresować: Tomasz Kammel zabrał głos w sprawie szczepionki na Covid-19. Wyjaśnił również powody podjęcia takiej właśnie decyzji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już od stycznia będzie jeszcze drożej. Ceny części produktów w 2021 roku wzrosną. Co będzie droższe i o ile

O tym się mówi: W Sylwestra możemy dostać mandat? Minister zdrowia Adam Niedzielski wyjaśnia, jakie prawa ma policja i czemu mają służyć obostrzenia