Jak podaje portal "Pomponik", mijający rok był dla Beaty Kozidrak niezwykle owocny. Piosenkarka opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej życie i jakie są jej plany na najbliższy czas. Jak się okazuje pomimo epidemii koronawirusa, Beata Kozidrak ani na chwilę nie zwolniła tempa, choć musiała znaleźć inny sposób na to, żeby dzielić się ze swoimi wielbicielami muzycznymi nowościami.

Beata Kozidrak zdradziła, jak minął jej 2020 rok

Wielu z nas z pewnością nie może zaliczyć mijającego roku do specjalnie udanych, wszystko przez pandemię koronawirusa. Wprowadzone w związku z epidemią ograniczenia uderzyły także w artystów, którzy stracili możliwość koncertowania. Dla Beaty Kozidrak był to jednak okrs bardzo owocny.

Już na początku 2020 roku Beata Kozidrak wzięła udział w "Hot 16 challenge" , czyli akcji polegającej na stworzeniu utworu na przestrzeni 72 godzin od momentu nominacji. Dochód z akcji przeznaczono dla pracowników służby zdrowia, znajdujących się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Piosenka stworzona w ramach akcji stała się prawdziwym hitem, nie tylko wśród fanów Beaty Kozidrak. Po publikacji utworu piosenkarka zaczęła otrzymywać propozycję współpracy z muzykami zwizanymi ze światem hip-hopu. W rozmowie z "Twoim Imperium" zapewniła, że jeszcze nie raz zaskoczy.

Muzyka to nie wszystko

Jak się okazuje, czas bez koncertowania Beata Kozidrak poświęciła na pisanie autobiografii. Według zapewnień, ma ona być utrzymana w bardzo lekkim tonie, a spora jej część ma mówić o miłości, która dla artystki jest naprawdę ważna, choć nie zdradziła, czy komuś udało się zdobyć jej serce.

Artystka przyznała jednak, że jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz. "W życiu prywatnym jest bardzo dobrze i tyle niech wystarczy" - stwierdziła Kozidrak, która jest pewna, że nadchodzący rok będzie lepszy. O to, żeby wejść w niego w dobrym nastroju zadba Beata Kozidrak, która będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Jesteście ciekawi autobiografii Beaty Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska pokazała rozczulającą fotkę z córką. Klara wyrosła na małą, uroczą kobietkę. Fani są pod wrażeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski ma przerażające proroctwa na 2021 rok. Jego zdaniem będzie jeszcze gorszy niż 2020. Co się wydarzy

O tym się mówi: Czy Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki poddadzą się szczepieniu? Wszystko jest już jasne. Znana jest data przyjęcia szczepionki przez władze