Rok 2020 dał nam się mocno we znaki, głównie ze względu na pandemię, która obróciła nasze życie do góry nogami. Wiele osób liczy, że 2021 będzie już lepszy, wszak przyniesie ze sobą szczepionki. Co niektórzy wierzą, że to spowoduje wygasanie pandemii i stopniowy powrót do normalności.

Niestety, przewidywania Krzysztofa Jackowskiego wskazują, że w 2021 roku również nie będzie kolorowo – ba, może nawet gorzej, niż obecnie, z kilku powodów. Super Express zaprezentował jego punkt widzenia.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski i jego proroctwa na 2021 rok

Podczas wywiadu znany jasnowidz postanowił opowiedzieć, co jego zdaniem wydarzy się w 2021 roku. Niestety, nie są to pozytywne wieści. Czyżby przyszły rok miał być kolejnym mrocznym i ciężkim czasem? Czy pandemia zacznie wygasać i co jeszcze nas czeka?

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego rok 2021 będzie kolejnym złym okresem. Uważa on, że między końcem 2020 roku a 15 stycznia 2021 roku nastąpi fala koronawirusa, a następna, jeszcze głębsza, uderzy po chwilowym zelżeniu.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Twierdzi także, że do zmartwień dojdzie konieczność przejmowania się problemami militarnymi – jego zdaniem spowoduje je właśnie pandemia oraz kryzysy, a największe szanse na konflikt są na Bliskim Wschodzie.

Uważa, że w 2021 roku nie będzie już, jak w 2020, rzeczy „dziwnych”, a ich miejsce zajmą „niedobre”. Wskazuje, że w Polsce obowiązywać będą dziwne przepisy, które mogą wręcz ograniczać naszą wolność obywatelską.

Myślicie, że może mieć rację?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KAMILA POCHWALIŁA SIĘ DOBRYM UCZYNKIEM WSPIERAJĄC DZIECI PRZEBYWAJĄCE W HOSPICJUM. ZDRADZIŁA TEŻ SWOJE PLANY NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD