Według zmarłego pastora, który przepowiedział apokalipsę, koniec świata rozpocznie się w 2021 roku, a kulminacją będzie powrót Jezusa Chrystusa do 2028 roku.

Co nas czeka w nadchodzącym roku

Według zmarłego pastora, który przepowiedział apokalipsę, koniec świata rozpocznie się w 2021 roku, a kulminacją będzie powrót Jezusa Chrystusa do 2028 roku. Dr F Kenton Beshore, były prezes Światowego Towarzystwa Biblijnego, który zmarł w 2016 roku, pozostawił po sobie serię książek, w których przewidział rychły powrót Chrystusa. Nieżyjący teolog twierdzi, że w całej Biblii były znaki wskazujące na nadchodzącą apokalipsę.

Kenton Beshore twierdzi, że Biblia wspomina o szeregu znaków poprzedzających apokalipsę, a znaki te powoli zmieniają się w rzeczywistość w ciągu ostatnich kilku lat. Ewangelicki teolog ujawnia, że inwazja obcych nastąpi również przed dniem zagłady. Według Światowego Towarzystwa Biblijnego Jezus zaznaczy drugie przyjście na ziemię wkrótce po apokalipsie. Beshore dokonał tych przepowiedni po przeanalizowaniu różnych proroctw biblijnych i uważa, że ​​tajemnicze dźwięki i trąby z nieba, które ostatnio słyszano na całym świecie, wskazują, że koniec świata jest bliski.

Beshore argumentuje, że wzrost liczby klęsk żywiołowych we wszystkich zakątkach globu wskazuje, że istoty ludzkie przechodzą przez czasy ostateczne. Film przedstawiający niepokojącą prognozę został niedawno przesłany na YouTube przez kanał teorii spiskowych „UFOmania”. Film szybko stał się wirusowy w przestrzeniach internetowych, a publiczność wkrótce przedstawiła swoje przemyślenia na temat przewidywań Beshore. „Obcy są demoniczni, do sprowadzenia NWO wykorzystana zostanie inwazja fałszywej flagi.„ Porwania ”będą przykrywką dla uniesienia. To koniec czasów, przed którymi ostrzegał nas Jezus” - skomentowała Bernadette Boyce, użytkownik YouTube.


YouTube

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij: Smutne wieści płyną ze świata muzyki. Odszedł znany artysta