"Lelum" postanowiło zwrócić uwagę czytelników na aparycję Grażyny Torbickiej, która ewidentnie nie daje się nadgryźć zębowi czasu zbyt dotkliwie. Jedni mając finansowe możliwości, korzystają z nich mocno, by utrzymać ciało w jak najmłodszym wydaniu, inni młody wygląd mają w genach.

Jaki jest sekret Grażyny Torbickiej

61-letnia prezenterka i dziennikarka kompletnie nie wygląda na swój wiek, choć dobrze wiemy, że jej kariera jako dziennikarki i prezenterki Telewizji Polskiej zaczęła się w latach 80. Jaki jest zatem sekret Grażyny Torbickiej i jej młodego wyglądu?

Każdy, kto zna prezenterkę i dziennikarkę Krystynę Loskę wie, że jest ona mamą Grażyny Torbickiej, co tłumaczy niezwykłą urodę tej drugiej.

Krystyna Loska słynie z niezapomnianej urody i wdzięku, oraz z tego, że przez bardzo długi czas pracowała przed kamerą, wyglądając młodo, świeżo i uroczo.

Jej córka odziedziczyła tę cechę w genach, więc możemy się spodziewać, że Grażynę Torbicką będziemy oglądać na ekranach telewizorów jeszcze bardzo, bardzo długo.

Jak wiemy, obie panie są mocno ze sobą związane, na co dowodem jest fakt, że córka sprowadziła mamę do swojego domu, by zamieszkała wraz z nią i mężem w dobie pandemicznego szaleństwa w służbie zdrowia.

W trosce o zdrowie mamy-seniorki, postanowiła zaprosić ją do wspólnego zamieszkania, by mieć mamę stale na oku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij też tutaj: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce