Meghan Markle od czasu wstąpienia do rodziny królewskiej uznawana była za jedną z najmniej lubianych osób w kręgach słynnego rodu. Jak zauważała część zmartwionych fanów – niesłusznie.

Skandal w rodzinie Meghan Markle

Rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie.

Księżna Diana. Źródło: Youtube Netflix Film Club
Księżna Diana. Źródło: Youtube Netflix Film Club

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery. Mało tego, zainteresowaniem mediów cieszą się również członkowie rodziny Kate Middelton, czy Meghan Markle, którzy nie mają nic wspólnego z królewskim rodem.

Takiego przebiegu zdarzeń nikt się nie spodziewał

W ostatnim czasie głośno się zrobiło o przyrodniej siostrze Meghan Markle. Okazuje się, że kobieta ma spore problemy ze swoim mężem. 62-letni Mark Phillip uderzył swoją żonę, która porusza się na wózku inwalidzkim, w głowę.

Dziennik Daily Mail dodał, że powodem był fakt, iż kobieta miała w nocy pilną potrzebę pójścia do toalety. Z tego powodu poprosiła męża o pomoc, a w zamian otrzymała cios w głowę.

Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News
Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News

Po incydencie mężczyzna uciekł z domu. Znalazła go jednak, zawiadomiona przez przyrodnią siostrę Meghan, policja. Teraz Mark Phillip czeka na sprawę w sądzie.

Fani rodziny królewskiej zastanawiają się, czy Meghan Markle pomoże swojej siostrze. W końcu bliscy powinni się trzymać razem. Może w nowym roku kobiety się pogodzą i będą nawzajem wspierać.

Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News
Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO