Meghan Markle od czasu wstąpienia do rodziny królewskiej uznawana była za jedną z najmniej lubianych osób w kręgach słynnego rodu. Jak zauważała część zmartwionych fanów – niesłusznie.

Teraz jednak na jaw wyszły fakty, które mogą całkowicie zmienić opinię nawet osób, które wcześniej broniły żony księcia Harry’ego. Czyżby Meghan Markle miała osobowość trudniejszą niż wszyscy sądzili?

Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News
Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News

Meghan Markle – cała prawda o księżnej

Pomponik poinformował, że 39-letnia żony księcia Harry’ego miała bardzo trudny charakter, co mocno odczuli pracownicy rodziny królewskiej. Okazuje się jednak, że urodziny Archiego wiele zmieniły.

Co dokładnie się wydarzyło? Meghan Markle zrozumiała, że Harry ma sporo obowiązków, a ona nie da sobie rady ze wszystkim sama, choć tak pierwotnie planowała. To skłoniło ją do poszukania pomocy u innych – zatrudniała opiekunki.

Okazuje się jednak, że jej zachowanie w stosunku do nich pozostawiało wiele do życzenia. Meghan drażniło, gdy opiekunki radziły sobie z Archiem lepiej od niej, wtedy zabierała go, a zatrudnione kobiety nie wiedziały, czym mają się zająć.

Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News
Meghan Markle. Źródło: Youtube E! News

Przez trzy miesiące Meghan Markle zatrudniła trzy opiekunki.

Jak informuje źródło, w kwestii opieki nad dzieckiem oraz ujawniania jego wizerunku nie potrafiła zaufać nianiom. Podpisywały one umowę o poufności, jednak mimo to na czas pracy zabierała im telefony i sprawdzała, czy nie robiły sobie zdjęć ani filmów z Archiem. Atmosfera była napięta dla każdej ze stron.

Teraz media informują, że księżna nieco się zmieniła. Nad wychowaniem Archiego czuwa razem z nią sztab specjalistów, jednak jako nadwrażliwa mama cały czas jest w jego otoczeniu, gdy pracownicy wykonują swoje obowiązki. Co ważne, podobno zmieniła podejście do zatrudnianych osób.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB