Mija już kilka lat, odkąd Sławomir Zapała swoimi chwytliwymi hitami podbił serca wszystkich Polaków. Autor "Miłości w Zakopanem" cieszy się ostatnio niezwykłą popularnością.

Jak to zwykle bywa, znani stali się również członkowie jego rodziny - m.in. żona, którą na Instagramie chętnie śledzą fani piosenkarza. Zresztą Kajra również tworzy z muzykiem nowe hity. To właśnie ona przekazała fanom pary wspaniałe wieści.

Wspaniała wiadomość dla fanów Sławomira i Kajry

Sławomir i Kajra zyskali sympatię Polaków tworząc rytmiczną piosenkę "Miłość, miłość w Zakopanem". Od tego czasu para często pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju.

Muzycznego małżeństwa nie zabraknie również na organizowanej przez TVP " „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

Okazuje się, że fani mogą również liczyć na nowe hity Sławomira i Kajry. Para podczas lockdownu nie próżnowała i wspólnie nagrali nową płytę „The Best of”.

Nowy projekt Sławomira i Kajry będzie strzałem w dziesiątkę?

Jak jednak zaznaczyła Kajra, nazwa nie powinna zmylić fanów Sławomira – krążek zawiera kompletnie nowe przeboje, które zabiorą słuchaczy w niesamowitą „podróż muzyczną”.

Sławomir i Kajra nagrali piętnaście zupełnie nowych przebojów. Nie brakuje w utworach głosu Marcina Wyrostka, Marcina Rumińskiego, czy… synka pary!

Myślicie, ze płyta okaże się sukcesem?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO